SPOR
Giriş Tarihi : 09-01-2022 15:05   Güncelleme : 09-01-2022 15:11

Toprak Razgatlıoğlu dünyaya Alanya tanıtımı yaptı

Toprak Razgatlıoğlu dünyaya Alanya tanıtımı yaptı

Şampiyon motosikletçi Toprak Razgatlıoğlu, karlarla kaplı dağlarda doğa ile iç içe bir gün yaşadı. Sosyal ağlarda 1 milyona yakın takipçisi bulunan Toprak, kar üzerinde çay keyfini paylaşarak dünyaya Alanya tanıtımı yaptı.

2021 Dünya Superbike Şampiyonası'nda 'Şampiyon olan ilk Türk sporcu' olan Razgatlıoğlu'nun doğup büyüdüğü Alanya'daki tatili sürüyor. Ailesi ve arkadaşları ile bol bol vakit geçirerek zorlu geçen 2021'in yorgunluğunu atan milli motosikletçi, her gün farklı bir etkinlik yaparak yeni sezon öncesi moral depoluyor. Ak Parti Sakarya Milletvekili ve TMF Milli Takımlar Kaptanı Kenan Sofuoğlu'nun yetiştirdiği genç sporcu Razgatlıoğlu, yeni yılın ilk günlerinde ise kar keyfi yaptı.

TAKİPÇİLERİ YORUM YAĞDIRDI

Arkadaşları ile gittiği Gökbel Yaylası'nda mini bir kar tatili yapan Toprak Razgatlıoğlu, semaverde çay keyfi yaparken objektiflere poz verdi. Instagram, Facebook ve Twitter başta olmak üzere tüm sosyal ağlarda 1 milyona yakın takipçisi bulunan Razgatlıoğlu'nun paylaşımları binlerce kişi tarafından beğenildi. Alanya tanıtımını tatilinde de sürdüren Toprak'ın paylaşımlarına çok sayıda yorum da geldi.

alanyagazetesi