TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 23-12-2019 20:38   Güncelleme : 23-12-2019 20:58

Tekme ve sopa ile dövülen kedinin ölüm haberi geldi

Tekme ve sopa ile dövülen kedinin ölüm haberi geldi

Düzce'de tekme ve sopa ile darp edilerek ağzı yüzü kan içinde bırakılan SAKIZ adındaki kedi hayatını kaybetti. 

Aldığı darbeler yüzünden tüm dişleri kırılan ve yemek yiyemez hale gelen kedi, hayvan hakları konfederasyonu tarafından klinikte tedavi altına alınmıştı. 10 gün boyunca serumla ve su ile beslenen SAKIZ adındaki kedi, yediği tekmeler ve düştüğü durum dolayısıyla böbrekleri iflas edince yaşama tutunamadı. SAKIZ, tam toparlanıyor derken, öldü.

ATEŞ PÜSKÜRDÜLER

Sakız'ın ölümü ile kahrolan konfederasyon ve klinik çalışanları, onu darp eden ve ölümüne sebep olanlara bir kez daha ateş püskürdü. Hayvan hakları konfederasyonu, kedinin ölümünün ardından şu yorumu yaptı: 

"SAKIZ ARTIK YOK"

"SAKIZ...Nasıl yazılır, onca seni seven kişiye, sana yuvasını açmak için bekleyen insanlara nasıl söylenir... SAKIZ artık yok , o acıdan kıstığı, açamadığı gözleri tamamen kapandı. 12 Aralıkta tedaviye aldığımız yavrumuz tedavisinin 10. gününde bu akşam üstü hayatını kaybetti.

"SENİ ÖZLEYECEĞİZ"

Bizede dün çekilen bu son videosu kaldı... Ağzına aldığı tekme yüzünden su dahi içemez halde bulmuştuk kendisini, o halde belki haftalarca acı içinde bekledi ve bu süreç onun böbreklerinin iflas etmesine neden oldu. Affetme seni tekmeleyerek öldüren insanlığı... Seni özleyeceğiz."

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA