Advert

Advert

Advert
Taraklı
Giriş Tarihi : 25-04-2021 09:39   Güncelleme : 25-04-2021 09:46

Taraklılı gazeteci Murat Diri korona oldu... Sitem dolu sözler!

Taraklılı gazeteci Murat Diri korona oldu... Sitem dolu sözler!

Taraklılı gazeteci Murat Diri koronavirüse yakalandı. Diri, koronaya yakalandığını sosyal medya hesabı üzerinden duyurdu. "Maalesef bu korona bizi de yakaladı!" diye yazan Murat Diri'ye çok sayıda geçmiş olsun mesajları atıldı.

Sağlık durumunun iyi olduğu öğrenilen Diri’nin tedavisi evinde sürüyor. Gazeteci Murat Diri, bazı şikayetler üzerine hastaneye başvurdu. Hemen test yaptıran Gazeteci Diri’nin test sonuçları pozitif çıktı. Şikayetleri hafif seyrettiği için evine gönderilen Gazeteci Diri’nin tedavisine evinde devam ediliyor.

Sağlık durumu hakkında bilgi veren Gazeteci Diri, " Eklem ağrıları sebebiyle hastaneye gittim. Maalesef Covid 19 testimde benim gibi pozitif çıktı. Doktorlarımızın talimatları doğrultusunda evimde izole olmuş durumdayım. Evimde dinleniyorum, sağlık durumum oldukça iyi. Haberlerimize maalesef her zamanki gibi koşturarak değil, evimden devam etmek zorundayım diyen Gazeteci Diri, Lütfen önlemlerinizi almayı ihmal etmeyin. Allah tüm hastalarımıza şifa versin" şeklinde konuştu.

Siz, siz olun eşinizi dostunuzu böyle günde yalnız bırakmayın

Açıklamalarına sitem dolu sözlerle devam eden Gazeteci Diri, ‘’Hastalığımızı duyup ta arayan dostlarımıza çok teşekkür ediyorum. İsimlerinizi silinmeyecek bir yere kaydettim. İnanın insan böyle günde eşini dostunu daha iyi tanıyor. Koronavirüse yakalanan birini telefonla arayınca sanki o kişiye virüs bulaşıyor. Adam öyle korkuyor ki her gün beraber yediğin içtiğin kişi, özelini paylaştığın kişi, mesai arkadaşın, seni aramıyor. Birde sabahın köründe veya gece yarılarına kadar işimi gücümü bırakıp ta haberinle uğraştığım kişiler sizde ayıp ettiğinizin farkındasınız.

Sağlamken dibimden ayrılmayan beni görünce güler yüzle sempatik olmaya çalışan kişiler sizde ayıp ettiniz. Kontörünüz yoksa mesaj atın yada çaldırın ben sizi ararım.

Neye üzülüyorum biliyormusunuz size verdiğim değere, saygıya ve emeklerime. Bundan sonra biraz daha dikkat edelim. Maskemizi iyi takalım Mesafemizi koruyalım. Çok beklersiniz bundan sonra üç kuruşa beş köfteyi.

Sözlerime son verirken bu sitem dolu yazımı lütfen herkes üstüne alınmasın. Özellikle beni sevip te hasta olduğumu bilmeyenler sözlerim size değil. Sözlerim koronavirüs listesinde ismimi gören veya duyan kişilere.. Aramak zorunda değiller tabiki de ama bu yazıyı onlara yazıyorsam vardır bir sebebi.

Neyse, Allah’ıma şükürler olsun sadece testim benim gibi pozitifti. 10 gün evde dinlendim ve Salı günü dışarı çıkacağım. Allah bütün hastalara şifa versin. Siz, siz olun eşinizi dostunuzu böyle günde yalnız bırakmayın."

Kaynak: taraklimedya

 

Lütfen bu yazımdan sonra hastalığımı Bir haftadır bilenler aramasın.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA