Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 21-04-2020 17:38

Tahliye edilen Alaattin Çakıcı'nın yeni fotoğrafları paylaşıldı

Tahliye edilen Alaattin Çakıcı'nın yeni fotoğrafları paylaşıldı

TBMM'de Ak Parti ve MHP oylarıyla kabul edilen infaz yasası düzenlemesi sonrası tahliye edilen Alaattin Çakıcı'nın yeni fotoğrafları ortaya çıktı.

Avukatlığını Sakarya bölgesinden Zeynep Çiftçi'nin üstlendiği Alaattin Çakıcı'nın yeni görüntüleri paylaşıldı. Altunhan Şirketler Grubu Başkanı ve Otogar İşletmecisi Mustafa Altunhan'ın Edirne Saroz'daki otelinde kalan Alaattin Çakıcı, 16 Nisan 2020 tarihinde Ankara Sincan Kapalı Cezaevi’nden gece yarısı çıkmıştı. Alaattin Çakıcı ve yakınlarının bulunduğu otomobiller, konvoy halinde kampüsten ayrılarak otele geçmişti. 

ÇAKICI KİMDİR?

Alaattin Çakıcı, 16 Temmuz 2016 tarihinde Edirne’den Bolu F Tipi Cezaevi’ne, buradan da 2017 yılında Kırıkkale’nin Keskin ilçesindeki F tipi cezaevine nakledilmişti. Çakıcı, 13 Ağustos 2018 tarihinde ise Sincan Kapalı Cezaevi’ne gönderilmişti.  

Çakıcı, MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin kendisinin ismini telaffuz ederek ‘genel af’ istemesiyle gündeme gelmişti. Devlet Bahçeli Çakıcı’yı hastanede ziyaret de etmişti. Alaattin Çakıcı, Cumhurbaşkanı Erdoğan'a karşı kullandığı ağır ifadelerden dolayı da yargılanıyordu.

Kaynak Milli Gazete

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA