Advert

Advert

Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 28-04-2021 11:32   Güncelleme : 28-04-2021 11:37

Şükür: Emre, benim çok daha ötemde suçlanması gereken bir isim

Şükür: Emre, benim çok daha ötemde suçlanması gereken bir isim

AK Parti eski Milletvekili ve Sakaryalı eski milli futbolcu Hakan Şükür, "Emre Belözoğlu benim çok daha ötemde suçlanması gereken bir isim" dedi.

AK Parti eski Milletvekili ve eski milli futbolcu Hakan Şükür, YouTube kanalından dikkat çeken bir yorum yaptı.

FETÖ firarisi olarak ABD'de yaşan Hakan Şükür, "Emre Belözoğlu, bugün benim çok daha ötemde suçlanması gereken bir isim" dedi. Belözoğlu'nun bir suçu olmadığını söyleyen Şükür, "Devlet mekanizmalarının 'kandırıldım' diyerek işin içinden çıktığı bir dönemde 'kandırıldım' diyorlar" diye konuştu.

Hakan Şükür şöyle dedi:

Emre Belözoğlu bugün benim çok daha ötemde suçlanması gereken bir isim. Eğer bunların suç olduğu kabul edilirse... Okan Buruk, Hakan Ünsal, Fenerbahçeli eski oyuncular Bekir İrtegün, Uğur Boral, Zafer Biryol... Sosyal medyada gördüğüm şekliyle hepsinin ifadesine yansımış ve evlerinde buluşulmuş. Kime ve neye göre yakınlığıyla koskoca Türkiye'nin bir numaralı sivil toplum kuruluşlarından biri Fenerbahçe'nin başına menajer olarak ve şimdi de antrenör olarak getiriliyor. Bakın suçu yok Emre'nin. Kesinlikle bir suçu var, işte 'bu da suçtur, bu da atılsın' diye demiyorum. Öteki arkadaşların ne suçu olabilir? Devlet mekanizmalarının 'kandırıldım' deyip işin içinden çıktığı bir dönemde 'kandırıldım' diyorlar

Kaynak: abcgazetesi

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA