Advert
Hendek
Giriş Tarihi : 02-05-2020 18:35   Güncelleme : 02-05-2020 19:03

Su deposuna madde karıştırıldığı iddiasına Dikbayır'dan açıklama

Su deposuna madde karıştırıldığı iddiasına Dikbayır'dan açıklama

İYİ Parti Mali İşler Başkanı ve Sakarya Milletvekili Ümit Dikbayır, Hendek Belediyesinin su deposuna dışarıdan bir madde ( Mazot ) karıştırıldığı iddiaları ile ilgili açıklama yaptı. Dikbayır sosyal medya hesabından şunları yazdı: 

"TAKİPÇİSİYİM"

"Hendek Belediyesinin su deposuna dışarıdan bir madde ( Mazot ) karıştırıldığı iddaları tarafıma ulaşınca önce inanamadım, ancak sosyal medyada bile tartışılır hale gelen bu konu hakkında bilgi almak için Sakarya Valisi,İl Jandarma Komutanı ve Emniyet müdürü ile görüştümeler yaptım.
Hendek halkı adına süreci titizlikle ve dikkatle takip edeceğim.
Hiç kimsenin, ama hiç kimsenin siyasi hesaplaşmasının ve itişip kakışmasının bedelini Hendek halkına ödetmesi asla kabul edilemez!

"HENDEK HALKI PİYON DEĞİL"

Hendek halkı sizin siyasi oyunlarınızın piyonu değildir !
Böylesi alçak bir insanlık suçu nu işleyenlerin yakalanıp Türk Adaletine teslim etmek için başta Hendek Belediyesi ve Sakarya BŞB neden bir suç duyurusunda bulunmamıştır? Dikmen Balkayadaki su deposunun kilidi ve güvenlik kamerası dahi neden yoktur bu en basit önlem bile neden alınmamıştır. Hiç bir hal ve durumda kol kırılsın yen içinde kalsın tavrı ile hareket edemezsiniz ! Suyun Analiz edilen sonuçları da ne çıkmıştır ?

"ÜSTÜNÜN ÖRTÜLMESİNE MÜSAADE ETMEM"

Bu insanlık suçunun üstünün örtülmesine müsaade etmeyeceğim.
Hendek halkı ve insanlık adına süreci dikkatle takip edeceğimizi ve ne gerekirse yapacağımızı vatandaşlarımıza saygı ile duyuruyorum."

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA