Advert
Ferizli
Giriş Tarihi : 25-09-2020 18:56   Güncelleme : 25-09-2020 19:19

Sözleşmesi Tamam, Ferizli’ye Kapalı Pazar yeri

Sözleşmesi Tamam, Ferizli’ye Kapalı Pazar yeri

Sözleşmesi Tamam, Ferizli’ye Kapalı Pazaryeri

Ferizli Belediyesi vizyon projelere bir yenisini daha ekliyor. Ferizli yeni proje ile Kapalı Pazaryerine kavuşuyor.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’nun öncelikli seçim vaatlerinden olan Kapalı Pazaryeri projesinde işlem tamam. Bugün taraflar arasında imzalanan sözleşme ile bir hafta içerisinde yapılacak olan yer tesliminin ardından Kapalı Pazar yeri çalışmalarına başlanacak.

11 Firma Teklif Vermişti

8 Eylül 2020 tarihinde Ferizli Belediyesi’nde saat 10:30 da yapılan yapı işi ihalesine katılan 11 firma arasında en düşük teklifi vererek ‘2 milyon 77 bin 170 TL’ ile ihaleyi kazanan BVT Çelik Endüstri Yapı Müş. Müh. Mim. Mak. San. Tic. Ltd. Şti. ile Ferizli Belediyesi arasında yapım işi için bugün sözleşme imzalandı. İhaleyi alan şirket yetkilileri, Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu’yu makamında ziyaret ederek, sözleşmeyi imzaladılar.

Ferizli Belediye Başkanı İsmail Gündoğdu, hemşerilerimizin rahat ve hijyenik bir ortamda alışveriş yapabilmelerine olanak sağlayacak Kapalı Pazaryeri proje çalışmalarının başladığını müjdeleyerek proje hakkında bilgi verdi.

Eski Sağlık Ocağı Alanı, Kapalı Pazar Yeri Oluyor

Başkan Gündoğdu, “Kemalpaşa Mahallesi’nde bulunan Eski Sağlık Ocağı’nın olduğu alana inşa edilmesi planlanan Ferizli Kapalı Pazaryeri’nin yaklaşık 4 bin 500 metre kare olarak belirledik. Kapalı Pazaryeri, uzun yıllar ilçe halkımıza hizmet edecek biçimde tasarlandı” dedi.

Hayalimizi Gerçekleştiriyoruz

Kapalı Pazaryeri’nin Ferizli’nin kangren haline gelmiş meselelerinden biri olduğunu ve öncelikli seçim vaadi olduğunu vurgulayan Başkan Gündoğdu, “Hamdolsun bugün, Ferizlimize dair bir hayalimizi daha gerçekleştiriyoruz. İnşallah, ihaleyi alan şirkete hızlı bir şekilde yer teslimini yaparak, çalışmalarımıza süratle başlayacağız. Kapalı Pazaryeri projesi ile pazar esnafımızın mevsim şartlarından olumsuz etkilenmesinin de önüne geçilecek. Kısa zamanda tamamlayıp, Ferizlilihemşehrilerimizin hizmetine sunacağız.” ifadelerini kullandı.

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA