Sakarya Eğitim
Giriş Tarihi : 18-07-2021 10:42   Güncelleme : 18-07-2021 11:00

Sofuoğlu'dan, o merkezde çocuklara verilen cinsel eğitime tepki!

Sofuoğlu'dan, o merkezde çocuklara verilen cinsel eğitime tepki!

Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, Tarlabaşı Toplum Merkezi'nde çocuklara verilen cinsel eğitim ve içeriğine tepki gösterdi. Sofuoğlu, konuya ilişkin olarak sosyal medya hesabından şunları yazdı: 

"BU SÖZLER EĞİTİM CÜMLELERİ Mİ?"

"Cinsel eğitimMİŞ?! Çocuğa en istismarsız eğitimi Anne-Baba verir. Bunlar da kim? Bir de çocuğa söylenen şu sözler, eğitim cümleleri mi? "- Klitorisler bayram etsin - Üremeyelim sevişelim - Gül gibi vajina" AİLEYİ neden KISKAÇ diye kötülüyorlar? Gözünüzü ne zaman açacaksınız?

"KUR'AN KURSU VEYA VAKIF OLSAYDI"

Çocuklara, penis(afedersiniz) çizimleri, ekteki cümleler ve daha birçoğuyla cinsel vurguların yapıldığı yerin adı; TARLABAŞI TOPLUM MERKEZİ değil de TARLABAŞI KURAN KURSU ya da ENSAR VAKFI olsaydı, başta CHP ve bizim EZİKLER dahil Türkiye yine bu kadar ölü gibi sessiz olur muydu?

"ÇILDIRMAMAK ELDE DEĞİL"

Şu yazılanlar ney böyle? Çıldırmamak elde değil! Bir çocuk AİLEDEN ve OKULDAN nasıl korunur? Akılları-fikirleri ters cinsel ilişkiler(afedersiniz) üzerine çalışanlar, ÇOCUKLARINIZI ÜSTELİK SİZDEN KORUYACAK. Başınıza gelene kadar(Allah korusun) sessiz sessiz durun bakalım."

NELER SÖYLENDİ?
@
Mustafa Yazıcı 2 hafta önce
Aile Yapımızı Değiştirmeye Çalışıyorlar Fakat Bilmiyorlar Ki Bizler Osmanlı Torunlarıyız... Ecdadımızdan Ne Gördüysek Onu Uygularız. Küçüçük Çocukların Zihnini Karıştırarak Onların Hayal Dünyasını Olumsuz Etkileyerek Manevi Değerlerimizi Yıkmaya Çalışanları Rabbim Kahr-u Perişan Eylesin... Ağzınıza Sağlık Ebubekir Hocam...
Emrah haşmenoğlu 2 hafta önce
Biz Çocuklarımız Kuran Öğrensin Dedikçe Biz Çocuklarımızı Sapıklıktan Sapkınlıktan Uzak Tutalım Dedikçe Bunların Dinimize Örf Adetimize Saldırmaları Bitmiyor Ama Bilmiyorlar ki Zafer İslamındır... Zafer ALLAH ındır. Sonuna Kadar Arkandayız Hocam Davamız Belli Yolumuz Belli. Ağzınıza Sağlık
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert