Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 13-11-2020 16:08   Güncelleme : 13-11-2020 16:30

Sofuoğlu 3 düşünürü hedef aldı, böyle seslendi..!

Sofuoğlu 3 düşünürü hedef aldı, böyle seslendi..!

Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu yine sosyal medya paylaşımları ile gündem oldu. Hemen hemen her paylaşımı olay olan SAÜlü Profesör bu kez de 3 düşünürü hedef aldı. Sokrates, Pluton ve Aristo için "Bu 3 sapık" ifadesini kullanan Sofuoğlu, Twitter hesabından bu defa şunları yazdı:

"BU SAPIKLAR..."

"Sokrates, Platon, Aristo yani FELSEFE bize sokulmadan önce 24 milyon km toprağımız, 3 kıtaya hükmeden heybetimiz vardı Ayrıca sadece Osmanlıda değil tüm İslam devletleri dönemlernde, bu sapıklar ve FELSEFE bize her geçtiğinde topraklar ve heybetimiz onlara, zillet ise bize geçti"

"HEY HOCASI SAPIKLAR NİYE KONUŞMUYORSUNUZ?"

"Felsefeyi eleştirdim ortalık yıkıldı Ama bunların 3 SAPIK HOCASININ çocuk tacizciliğini söyledim ağzını açan yok. Bu iki yüzlüler tacize değil, Fatih Nurullah gibilerinin tacizine (kabul edilemez) İSLAMA SALDIRABİLMEK için çullanırlar. HEEY HOCASI SAPIKLAR! NİYE KONUŞMUYORSUNUZ"

"DÜŞÜNMEYİ SİZE BU 3 SAPIK MI ÖĞRETTİ?"

"Vay vay vay! Ensar Vakfındaki tacizi eleştirenler(ki doğru), tescilli çocuk tacizcisi ve bundan utanmayan 3 sapığa neden TEK BİR LAF ETMİYORSUNUZ? Bu sapıkların avukatımısınız Siz ne zavallıymışsınız Bu 3 sapık olmadan düşünemiyor musunuz Düşünmeyi size bu 3 sapık mı öğretti"

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA