TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 05-01-2021 20:23   Güncelleme : 05-01-2021 20:31

Siyanür sipariş eden genç ortadan kayboldu

Siyanür sipariş eden genç ortadan kayboldu

Kocaeli'nin Karamürsel ilçesinde tersanede çalışan 22 yaşındaki Serdest Nur Şimşek’ten 7 Aralık’tan beri haber alınamıyor. Gencin hayatından endişe eden yakınları bulunması için yardım istiyor

İNTERNETTEN SİYANÜR SİPARİŞ ETMİŞ

Geçtiğimiz 10 Ekim tarihinde Karamürsel ilçesinde bir tersanede çalışmaya başlayan 22 yaşındaki Serdest Nur Şimşek, 7 Aralık tarihinde adeta sırra kadem bastı. Yakınları yaklaşık bir aydır gençten haber alamazken Şimşek’in 1 Aralık'ta internet üzerinden siyanür satın aldığı ortaya çıktı.

KAYIP BAŞVURUSUNDA BULUNDULAR

Amcası Umut Şimşek, son olarak 7 Aralık'ta telefonla kız kardeşi ile görüşen yeğeninden bir daha haber alamadıklarını belirtti. Amca Şimşek, “1 Aralık’ta internet üzerinden bir firmadan 21 TL ödeyerek siyanür siparişi vermiş. Siyanür 4 Aralık tarihinde kendisine teslim edilmiş. Ayrı tarihte tüm eşyalarını Batman’daki kız kardeşine kargoyla göndermiş. 7 Aralık'ta ise çalıştığı işyerinden ve kaldığı pansiyondan çıkış yapmış. Kendisinden 7 Aralık tarihinden bu yana haber alamıyoruz. 12 Aralık tarihinde kayıp başvurusunda bulunduk ancak bir sonuç alamadık. Kendisinin boynunun sağ tarafında 'freeman' yazılı bir dövme bulunuyor. Yeğenimin hayatından endişe ediyoruz. Yerini bilen, kendisini tanıyan ve gören varsa 0538 634 40 40 nolu telefondan bize ulaşsınlar” diye konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA