Serdivan
Giriş Tarihi : 15-06-2021 16:41   Güncelleme : 15-06-2021 16:59

Şiddet gördüğünü öne süren Sakaryalı Fatma eşiyle yüzleşti

Şiddet gördüğünü öne süren Sakaryalı Fatma eşiyle yüzleşti

Sakarya'nın Serdivan ilçesi Yazlık Mahallesinde ikamet eden ve, kayınvalidesi ile görümcelerinden şiddet gördüğünü öne süren Fatma Okumuş, eşi Rıfat Okumuş ile bugün canlı yayında karşı karşıya geldi. ATV'de yayınlanan "Esra Erol'da" programına konuk olan Sakaryalı Fatma ile eşi arasında gergin anlar yaşandı. Rıfat Okumuş, darp iddialarını yalanladı ve "boşanmak istiyorum" dedi. Rıfat Okumuş şunları söyledi:

"ANLAŞAMIYORUZ, EŞİMDEN BOŞANMAK İSTİYORUM"

"Fabrikada 4 vardiya çalışıyordum. Kiradaydım. Evliliğimde mutlu değildim. Her gün gerginlik vardı. 10 sene kirada oturdum. 6 aylık evliydim. Evim tek katlıydı.

Eşimden boşanmak istiyorum. Anlaşamıyorum. Onun dediği olsun istiyor. Ben annemlere ondan izinsiz gitmeyecekmişim. Eşimle ailem arasında bırakıldım. 6 sene oldu buraya geldiğimiz. Doktor raporuyla işten çıktım, sağlık sorunları yaşadım. 

Ailem neden Fatma'yı istiyor derseniz, kız kardeşim onun elinden bir yemek bile yiyemedi. Ailemi hiç istemedi. Kiraya çıkalım dedim, istemedi.

"ŞARTLARIMI KABUL ET, BOŞANALIM"

"Şartlarımı kabul edeceksin, seninle boşanacağız, duydun mu beni?" diye eşi Rıfat'a seslenen Fatma Okumuş da ayrılmak istediğini söyledi. 

"DARP İDDİASI YALAN"

Kardeşlerim madem onu darp etmiş, darp raporunu göstersin. Darp olayı yalan.. Herkes birbirine hakaret etti.  

"Ben ailene saygısızlık etmedim" diyen genç kadın ile, yayına bağlanan eşi Rıfat Okumuş arasında gergin anlar yaşandı. 

"BU SAATTEN SONRA EŞİMİ SEVMİYORUM"

"Ben seni bu saatten sonra sevmiyorum" diyen Rıfat Okumuş, "O'nu evden kovduğumu iddia etti. Öyle birşey yok. Ben yoruldum bu ilişkiden... 18 Mayıs tarihinde de karımı sevmiyordum. Karımı uzun süredir idare ediyorum."

"BENİ SEVİYOR, AMA AİLESİNDEN ÇEKİNİYOR, SÖYLEYEMİYOR"

"Rıfat beni seviyor, ailesinden çekindiği için söyleyemiyor" diyen Fatma Okumuş, "Pişmanım dedin, 2 çocuğumuz var dedin, bana yalvardın, ailem bize karışmayacak dedi. Ben de kabul ettim" şeklinde konuştu. 

 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert