Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 18-12-2020 20:43   Güncelleme : 18-12-2020 20:51

Şevki Yılmaz'dan Ebubekir Sofuoğlu'na destek: Hocayı yedirmeyiz!

Şevki Yılmaz'dan Ebubekir Sofuoğlu'na destek: Hocayı yedirmeyiz!

Katıldığı bir televizyon programında üniversiteler için ‘fuhuş evleri’ ifadelerini kullandığı iddia edilen ve hakkında sosyal medya üzerinden kampanya başlatılan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, olayın ardından ilk kez Akit TV ekranlarında konuşmuştu. Yaşananların ardından, İlahiyatçı-Hatip Şevki Yılmaz ise Sofuoğlu'na kendi Twitter hesabından paylaştığı metinle destek verdi.

Katıldığı bir televizyon programında üniversiteler için ‘fuhuş evleri’ ifadelerini kullandığı iddia edilen ve hakkında sosyal medya üzerinden kampanya başlatılan Sakarya Üniversitesi (SAÜ) Öğretim Üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, olayın ardından, “Üniversiteler fuhuş yuvası, nerede dedim, bana cümlesini gösterin, ben bunu nerede söyledim. Cümleyi siz bana gösteremeyeceksiniz, kullanmadım çünkü” sözlerini sarf etmişti.

‘Özür dileyecek bir şey yapmadım’ diyen Sofuoğlu'na destek ise İlahiyatçı Hatip Şevki Yılmaz'dan geldi.

ALLAH İÇİN SAHİP ÇIKALIM!

Şevki Yılmaz, "Karanlık Odalar tarafından demediği sözden linç edilmek istenen Prof.Ebu Bekir Sofuoğlu hocamıza Allah için sahip çıkalım!!!!! Üniversite neslinin düştüğü tuzaklarla ilgili acı gerçeklere aynen katılıyorum." dedi.

habervakti

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA