Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 05-01-2022 17:00   Güncelleme : 05-01-2022 18:44

Sevda'nın yanına kaçtığı patronu Salih ilk kez konuştu

Sevda'nın yanına kaçtığı patronu Salih ilk kez konuştu

Sakarya'da ikamet eden Fatih'in eşi Sevda, patronu Salih Kocakoç'a kaçmıştı. Eşinin kaçtığını ifade ederek Esra Erol'a başvuran Fatih, ülke gündemine damgasını vururken, Sevda'nın yanına kaçtığı patron Salih bugün ilk kez konuştu. Canlı yayınlanan programa katılan patron Salih'in açıklamaları dikkatlice dinlendi. ATV'de yayınlanan programa, Sakarya'daki akıl almaz olay damgasını vurdu. 

BÜYÜK YÜZLEŞME

Sevda'nın yanına kaçtığı Salih canlı yayına telefonla bağlanarak Esra Erol'un sorularını cevaplandırdı. Salih Kocakoç "Fatih ile sohbetler ederdik. Fatih çok dürüst biriydi. Sevda ile anlaşamıyorlardı" dedi.

"YUVA YIKANIN YUVASI OLMAZ"

Sevda'nın kocası Fatih ise, yuva yıkanın yuvası olmaz. Bunlar benim yuvamı yıktı. Abi dediğim insan taşla kafamı yardı. Ferizli'den Karasu'ya geldik. 5 ev değiştirdik. Herşeyimi sattım. Evimizin geçimini Salih sağlıyordu" şeklinde konuştu. 

"HAYIRSEVERLİK Mİ BU?"

Program sunucusu Esra Erol ise Salih'e "Sen bunların ailesine yardım ederken hayırsever miydin, yoksa Sevda ile ilişkin mi vardı?" diye sordu. Sevda'ya imam nikahı yapan patron Salih, eşi Arzu ile anlaşamadıklarından söz etti.

"KIZI YALAN SÖYLÜYOR"

Sevda'nın annesi Hatice hanım ise, "Niyazi beyin kızının Kaymakamlıktan para alarak geçindiği yalan. Her ihtiyacını babası Niyazi bey karşılıyor" dedi. 

"BU, PARA İÇİN KENDİNİ VE RUHUNU SATMAK OLUR"

Esra Erol, "Bu kızın boynuna pıranga veya zincir takılamaz. Senin kızın kendine fren yapacak. Para kimde ise kızınız ona mı gidecek? Bu durum para için kendini ve ruhunu satmak olur" şeklinde konuştu.

"ÇOCUKLARIMIN HAKKINI SEVDA İLE NASIL YER?"

Patron Salih'in eşi Arzu hanım da telefon bağlantısında şunları söyledi: "Salih bey borçlu dükkanı benim üzerime yaptı. Benim sigortamı mı yatırdı? Tüm Ferizli şahit bunlara. İnternet faturamı yatırmadı. Kesik ayağımda çalıştım. Borç ödedim. İstanbul'da merdiven sildim. O bileziği öyle yaptım. Beni icralık yaptı. Ben avukatlık oldum. Dükkanın 7.5 milyar borcu varmış. Avukat aradı söyledi. Benim çocuklarımın hakkını Sevda ile nasıl yer?. Ben miras yüzünden Rize'ye geldim. Sevda ile bi dünya mesajları var. 1 yıldan beri Sevda hanıma bakıyor. Benim astım hastası çocuğum okulundan oldu. Hangi hakla konuşuyor onlar orada? O kadını yatak odama kadar soktun. Geldin benden özür diledin mi? Kardeşlerin, bacıların beni aradı. Sen aramadın"

Patson Salih de eşinin sözleri üzerine, "Ben onun ayaklarına neden kapanayım" diye çıkıştı.