Advert
TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 12-03-2020 22:14   Güncelleme : 12-03-2020 22:24

Sendikacı Uyar saldırıya uğradı..!

Sendikacı Uyar saldırıya uğradı..!

Türk İş Konfederasyonu 1.Bölge Başkanı Adnan Uyar saldırıya uğradı
Türk İş Konfederasyonu 1.Bölge Başkanı (Marmara Bölge Temsilcisi) Adnan Uyar 11 Mart günü Türk-İş İstanbul 1.Bölge Başkanlığı önünde kimliği belirsiz kişiler tarafından saldırıya uğradığını açıkladı.

Yaşan olayla ilgili bir açıklama yapan Uyar, "Temennim bir an önce yakalanara, adalete teslim edilmesi ve bu orantısız ve haince pusu kurularak yapılan şiddetin gereken cezanın verilmesidir" dedi. Uyar, yayımladığı mesajda şu ifadelere yer verdi:

“11 Mart 2020 tarihinde görev yaptığım Türk-İş İstanbul 1.Bölge Başkanlığı önünde daha öncede hiç görmediğim, tanımadığım şahıs veya şahıslar tarafından İstanbul’un en kalabalık büyükelçiliklerinde bulunduğu caddede arkamdan saldırılarak darp edildim. Şükürler olsun ki; bu tasarlanmış, planlanmış menfur saldırıyı çok hafif atlattım. Tek tesellimiz hiç tanımadığım şahsın veya şahısların işlek caddede bulunan kameralar vasıtasıyla tespit edilmiş olmasıdır. Temennim bir an önce yakalanara , adalete teslim edilmesi ve bu orantısız ve haince pusu kurularak yapılan şiddetin gereken cezanın verilmesidir. Bu vesileyle arayan ,soran , bizzat gelerek geçmiş olsun dileklerini ileten herkese teşekkür ederim..”

Kocaeli Koz
 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA