Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 11-03-2021 14:41   Güncelleme : 11-03-2021 14:51

Sendikacı Cihad Koray anjiyo oldu

Sendikacı Cihad Koray anjiyo oldu

Sakarya'da Ulaşım Sen'de yıllardır sendikal hak mücadelesi veren Cihad Koray anjiyo oldu. Ulaşım-İş Sendikası Genel Başkan Yardımcısı Koray sosyal medya hesabından şunları yazdı: 

"Birkaç aydır kendimi pek iyi hissetmiyorudum. En son Cuma günü sıkıntı biraz daha arttı. O gün 1 kilometrelik mesafeyi iki defa dinlenerek yürüyebildim. Pazartesi günü Ankara Başkent Hastanesi'nde tetkikleri yaptırmak için gittiğimde çok riskli bir durumun söz konusu olduğu hemen anjiyo olmam gerektiği söylendi aynı gün saat 21 de Anjiyo oldum. Gerçekten doktorların dediği gibi çok kritik bir durum söz konusuymuş . Anjiyo yapan hoca kriz geçirme meniz büyük şans damarınız koptu kopacak dedi ana damarlardan biri iki yerden% 98 ve 95 oranında tıkanmış. Baypas durumu konusuldu fakat tek damar olunca oraya zor bir operasyon ile stent konulabileceği söylendi. Sonuçta stent takılmasına karar verildi bugün nasipse taburcu olacağız.

Arkadaşlar kendinize dikkat edin 30 yaşında kalp krizinden kardeşini kaybeden, diğer kardeşi 40 yaşında bypass olan kişi olarak aptalca, yaklaşık iki, üç aydır bu durumu sallıyordum. Cuma günü yaşadığım sıkıntı sonrası durumun ciddiyetini iyice anladım. Bana bir şey olmaz deyip ihmal etmeyin bu işin şakası yok. Bu süreçte sağlığıma kavuşmam yönünde çaba sarf eden Doçent Dr. Hacı Ahmet beye ve Dr. Zeynep hanıma Ankara Şehir Hastanesi yoğun bakım ve kardiyoloji servisi B bölümü personeline teşekkür ediyorum."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA