SİYASET
Giriş Tarihi : 22-06-2021 06:12   Güncelleme : 22-06-2021 06:35

Şenay Sakal o iddialara böyle isyan etti!

Şenay Sakal o iddialara böyle isyan etti!

Hendek Ak Parti Kurucu İlçe Başkanı Şenay Sakal, "Ak Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya Milletvekili Ali İhsan Yavuz un, ilçedeki olağan kongrede taraf olduğuna dair" ortaya atılan iddialara, konuya ilişkin paylaşımlara ve bir köşe yazısına sosyal medya üzerinden isyan etti.

Sakal, "Yavuz'un destek verdiği kanadın mağlubiyete uğradığı, bugün ise onun intikamını almak için ilçeye geldiğini belirterek, Ak Parti'den büyük istifalar olduğunu, yâda olacağını ima eden o açıklamalara" çok kızdı. Şenay Sakal, sosyal medya hesabından, konuya ilişkin olarak, isyan niteliğinde bir cevap yazısı yazdı. Ak Partili Sakal şu ifadeleri kullandı:

"BEKLEDİM AMA..."

"Çok bekledim çok !!!

Sabırla bekledim, elbet cevabını verir sen sus, karışma !

Sana mı kaldı, oranın öyle yâda böyle bir sahibi var!

Diğer taraftan, yoksa böyle işine mi geliyor ki ! o nedenle mi susuyor diye de düşünmedim desem yalan olur.

Değerli dostlar, Birisi size en yakınınızı kötüleyeceği zaman, önce gelir sizi över yağlar ballar iyice gevşettik ten sonra,

‘’ Yahu sen çok iyisin hoşsun güzelsin adamsın cansın ama ama senin o abin varyaaaa o yaramaz üçkağıtçı işe yaramaz’’ gibi her türlü hakareti yapar, sonra da pis pis sırıtarak sizi izlermiş.

"HALÂ SUSTUĞUNA GÖRE..."

Hala sustuğuna göre anlaşılan o ki, birileri aynen öyle yapmış, Ağabeyine giydirmiş, onu da yağlamış ballamış, o da bunu bir güzel yemiş hazmetmiş özümsemiş.

Değerli dostlar, siyasetin içinde olan her kardeşim bu isyanımı az çok anladı.

Bugün medya ve sosyal medyada yapılan bir paylaşım ile alakalı bunları sizlerle de paylaşma gereği duydum.

"SİNSİ MESAJLAR VERİYOR"

Bir arkadaşımız köşesinde bir yazı kaleme alıyor.

Yazısına Ak Parti genel başkan yardımcısı ile alakalı kafasında kurguladığı o kurguladığı senaryoyada inanmış olsa gerek, ilçemizdeki olağan kongrede Ali İhsan Yavuz un destek verdiği kanadın mağlubiyete uğradığını, bugün ise onun intikamını almak için ilçeye geldiğini söyleyerek el altından gerek teşkilat bünyesinde gerekse Ak Parti den büyük istifalar olduğunu yâda olacağını ima ederek Her tarafa sinsi mesajlar veriyor.

"BAYKAL'DAN CEVAP BEKLEDİM"

Bekledim ki, o arkadaşa şu anki ilçe başkanımız Hasan Serdar Baykal gereken cevabı verir, bunu yaparken de sorar !

"TARAF OLSAYDI KONGREDE TEK ADAY OLURDU"

Sayın genel başkan yardımcımız Ali İhsan Yavuz kongrede taraf olmamıştır. Kaldı ki eğer taraf olmuş olsa Hendek İlçe Kongremiz TEK ADAYLA Kongresini yapardı.

Sayın yazar sizin bu söylemi yaparken bu iddianız ile alakalı elinizde bunu ispat edecek bir bilgi ve belgeniz var mıdır ?

"ELİNİZDE BELGE VAR MI?"

Sayın yazar, Meclis Üyemizin istifa edeceğini, son anda ikna edldiğini dile getirmişsiniz, bununla alakalı elinizde bir belge varmı ?

Sayın yazar, Yeşilyurt bölgemizden 250 üyemizin istifa edeceğini ima etmişsiniz, bununla alakalı elinizde o 250 kişinin kimler olduğu isimleri ile alakalı bir belge bilgi varmı ?

"KASTETTİĞİNİZ O KİŞİLER KİM?"

Yazınızın içerisinde kullandığınız Kelle isteriz diyenler, kaostan beslenen guruplar, Postmodern darbe yapanlar ve Seçim suikastı Yapan diye ifade ettiğiniz kişi ve guruplar kimlerdir.

İşte ben bu soruları sorar, varsa bu iddiaların aslı gereğini yoksa bu ifadeleri gerek Genel başkan Yardımcımız gerekse İlçe Teşkilatımıza yapılan bir İTİBAR SUİASTI nı gözler önüne serer diye bekledim.

"YAĞLAMIŞ... BALLAMIŞ..."

Fakat, yazar arkadaşımız o kadar zekice bir yazı kaleme almış ki, yazıda hedefine fazlası ile ulaşmış diğer taraftan da bunun hesabını sorması muhtemel kişiyi de iyice yağlamış ballamış, bir taşla sayısız kuş vurmuş, !!

Muhtemelen, muhtemel kişi de ya bunu yemiş, yâda işine gelmiş.

"GEREĞİNİ RİCA EDİYORUM"

Ben Bu ilçe de Ak Parti nin kurucu ilçe başkanı olarak, bu nahoş durumun iyice incelenerek gereğinin yapılmasını rica etmekten başka bir şey söylemek istemiyorum.

Bu demek değildir ki, gereği yapılmaz İlçedeki Ak Parti teşkilatları ve camiasını ikna edecek bir çalışma olmazsa dışardan izleriz !!!"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert