Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 30-12-2021 18:43   Güncelleme : 30-12-2021 18:50

Selin Ciğerci son yayınladığı video ile hayranlarından tam not aldı

Selin Ciğerci son yayınladığı video ile hayranlarından tam not aldı

Sapanca'da milyonluk arsa satın alması ile gündeme gelen eski futbolcu Gökhan Çıra ile ayrılıp Beykoz'daki evinden taşınarak yeni bir başlangıç yapan Selin Ciğerci, son dönemde kendini spora verdi. Instagram'da art arda yaptığı spor paylaşımları yapan Ciğerci, son yayınladığı video ile hayranlarından tam not aldı.

 2019'da nikah masasına oturduğu eski futbolcu Gökhan Çıra ile 10 Eylül'de tek celsede boşanmasının ardından aldığı arabayla ve lüks eviyle magazin gündemine gelen sosyal medya fenomeni Selin Ciğerci, son dönemde kendini spora verdi. Bir hayli kilo veren 37 yaşındaki Ciğerci, 4,4 milyon takipçisi bulunan sosyal medya hesabından sık sık spor paylaşımları paylaşımları yapıyor. Fenomen, son olarak spor sonrası yanında kahve fincanıyla ayna karşısında çektiği bir videosunu, "Yanımdaki tam bir keyif kahvesi" notuyla takipçilerinin beğenisine sundu. Kısa sürede 23 binden fazla beğeni alan Ciğerci'nin videosuna, "Bence boşanmak yaramış", "Ayrıldığına pişman olmayan da ne bileyim" ve "Azmine hayranım, helal olsun sana" gibi yüzlerce yorum yapıldı.

Öte yandan Ciğerci, geçtiğimiz gün yaptığı bir paylaşımda cep telefonu numarasının yayıldığını ve tanımadığı kişilerin kendisini aradığını belirtmiş; 10 yıldır kullandığı numarasını servis edenlere şöyle seslenmişti:

"Yaklaşık 10 senedir numaram aynı, hiç değiştirmedim. Hiç tanımadığım kargocusundan en yakınıma kadar lütfen numaramı kime verdiniz, nereye yazdınız bilmiyorum ama arayanlar da hep güzel şeyler söylüyor..."

"Kötü bir şey de yok ama bu benim özelim. İşlem yapmak, mahkemelik olmak istemiyorum. Servis eden kişiye sesleniyorum; lütfen sil, çok ayıp."

CNNTürk