Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 06-05-2020 22:21

Sedat Peker’e Gider Yapan Emre Niş: Abi Vallahi Alkollüydüm

Sedat Peker’e Gider Yapan Emre Niş: Abi Vallahi Alkollüydüm

Geçtiğimiz günlerde Sakarya’da yaşadığını belirten ve Twitter’dan @Drej83004695 kullanıcı adıyla yayınladığı video ile Sedat Peker’e atar yapan Emre Niş isimli kişiden özür videosu geldi.

Emre Niş videoda “Alkollüydüm, Sedat ağabeyden özür dilerim” dedi. Bir süredir yurtdışında bulunan Sedat Peker geçtiğimiz günlerde bir video yayınlamış ve videoda kendisini kimsenin asla küçültemeyeceğini ifade ederek, gitmek isteyen kişileri de yaşadığı evde karşılayabileceğini belirtmişti.

Bu videonun ardından Sakarya’da yaşayan Emre Niş isimli kişi Twitter'da @Drej83004695 kullanıcı adıyla bir video yayınlayarak, Sedat Peker’e atar yapmış ve Sakarya’ya davet etmişti. Geçtiğimiz gün yayınladığı videoda Sedat Peker’e atar yapan ve hakaretlerde bulunan Emre Niş isimli kişiden şimdi de özür videosu geldi. Niş yayınladığı videoda “Haddim olmayarak büyüklerimin hakkında ileri geri konuştum, alkollüydüm. Ağzımdan ne çıktığını tam bilmiyordum. Söylediklerimin farkında bile değilim. Sedat ağabeyden çok ama çok özür dilerim” ifadelerini kullandı.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA