Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 24-10-2019 09:44

Sedat Peker'den dikkat çeken sözler..!

Sedat Peker'den dikkat çeken sözler..!

Sakaryalı Sedat Peker kişisel bloğundan yayınladığı mesajında Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın emperyalistlere karşı verdiği mücadelesini değerlendirdi.

Sedat Peker Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek verdi. Peker kişisel bloğundan yayınladığı mesajında Türkiye’nin emperyalistlere karşı verdiği mücadelenin Milli Mücadele döneminin devamı niteliğinde olduğunu söyledi.

İşte Sedat Peker'in O Sözleri

Kıymetli dostlarım,

Barış Eren isimli genç bir dava arkadaşımız çok güzel bir şiir yazmış. Şiirin yarısı CENNET MEKAN BAŞBUĞUMUZ ALPARSLAN TÜRKEŞ’in, kalan yarısı da şahsımın isminin baş harflerinden oluşuyor.

Kıymetli dostlarım, KURUCU LİDERİMİZ ATATÜRK “Tarih biz çocuklarından görev beklemektedir. Despotlukla savaşacağız buraya da onun için geldim. Sizden de fedakarlık bekliyorum.” sözleriyle emperyalistlere karşı mücadelesini başlatmış ve sonunda kazanmıştır.
              
Ülkemizin son BAŞKANI SAYIN TAYYİP ERDOĞAN da, “Tarihi misyonumuz sebebiyle insanlık bizden görev beklemektedir..” sözleriyle tüm emperyalistlere karşı başlattığı mücadele de BÜYÜK ÖNDER ATATÜRK zamanında verilen mücadelenin devamı mahayetindedir.
Eğer ki bizleri, mezhepsel olarak ALEVİ ya da SÜNNİ diye bölmelerine izin vermezsek, KÜRT, TÜRK, BOŞNAK, GÜRCÜ diye ırksal olarak ayırmalarına izin vermezsek ve de en tehlikelisi Kemalist veya Dinci diye nifak sokmalarına karşı çıkarsak biz MİLLETÇE bu savaşı da kazanacğız.

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

Kaynak sondakikaturk

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA