Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 02-05-2021 09:03   Güncelleme : 02-05-2021 09:39

Sedat Peker sessizliğini bozdu: Mehmet Ağar ve Pelikancılar yaptı!

Sedat Peker sessizliğini bozdu: Mehmet Ağar ve Pelikancılar yaptı!

Geçtiğimiz günlerde, adamlarına operasyon gerçekleştirilen, lüks villası ve arabasında arama yapılan Sedat Peker sessizliğini bozdu. Sakaryalı Peker, bir video çekerek yapılan operasyonu yorumladı ve hakkında yapılan haber ve açıklamalara cevap verdi. Peker, "Şahsıma yapılan kanunsuzluklar gerçek güç sahiplerini saklamak için Mehmet Ağar ve pelikancıların taşeronluğunda gerçekleştirildi." ifadelerini kullandı.

"DÜNYAYI YAKACAĞIM"

Geçtiğimiz günlerde İstanbul merkezli 5 ilde 'organize suç örgütü' iddiasıyla hakkında yapılan operasyon ve haberlerle ilgili açıklamalarda bulunan Peker "Beni çocuklarımın üzerinden korkutmaya ve sindirmeye kalktılar, ama dünyanın en büyük hatasını yaptılar. Çocuklarımın bir damla gözyaşısı için dünyayı yakarım. Vallahi de yakacağım, tillahi de yakacağım" şeklinde konuştu.

"DEVAMI GELECEK"

Sedat Peker Mehmet Ağar ve Pelikancılar olarak bilinen grubu hedef aldı. Ağar’ın bir takım gayrimeşru işleri olduğunu iddia eden Peker şok eden ifadeler kullandı. Açıklamalarının devamının geleceğini de söyleyen Peker kendisine yönelik yapılan operasyonu Mehmet Ağar ve Pelikancıların birlikte organize ettiğini iddia etti. Mehmet Ağar ile ilgili önümüzdeki günlerde bazı açıklamalar yapacağını da ifade eden Peker; ‘Yapacağım açıklamalar magazin tadında olmayacak. Yer, zaman, telefon sinyalleriyle ortada olacak. Sadece iki müfettişin yapacağı incelemeler bile yeterli olacak.’ ifadelerini kullandı.

"Operasyonu Mehmet Ağar ve Pelikancılar Yaptı!"

‘Her operasyonun bir adı olur. Bana yapılan operasyonun bir adı yok. Bu organizenin hazırladığı bir dosya değil. Organize şube böyle dosya hazırlamaz. Bana yapılan operasyon Mehmet Ağar ve pelikancıların taşeron olarak kullanıldığı birilerinin dosyası.’

"Milletvekili Yaptılar!"

‘Mehmet Ağar’ı da oğlu Tolga Ağar’ı da tanırım. İnternete bakın bir videosu var. ‘’Cumhurbaşkanını görmek Allah’ı görmek gibi benim için.’’ diyor. Cumhurbaşkanlığı ile Yüce Allah’ın makamımı bir görenleri milletvekili yaptılar, bize de düştü gurbet elleri. Hiç önemli değil gurbette de insana arkadaşlık yapacak çok güzel şarkılar var. Mesela Mahsuni Şerif’in şarkıları.’’

Sedat Peker açıklamasında şu ifadelere yer verdi: 

"Kıymetli dostlarım, bildiğiniz üzere takriben bir senedir içinde bulunduğum şartlarla ilgili bir paylaşım yapmadım. Bunun sebebi devlet büyüklerimizin içinde bulunduğumuz nisan ayında ülkede bir çok şeyin değişeceğini, bana yapılan haksızlıkların ise telafi edilerek Türkiye’ye davet edileceğimi söylemeleriydi. Kamuoyunda derin devlet başı olarak simgelenen mehmet ağar ve pelikancılar olarak bilinen grup, bazı güç odakları için şahsıma yapılan kanunsuzlukların taşeronluğunu yaptılar. Üç ay içinde 12 tane video çekerek yaşanılanları sizlerle paylaşacağım. Geçmişte yaşanan ve gelecekte yaşanacak olan olayların sizin hakemliğinizde gelişmesinin en adil davranış olacağına inanıyorum."

BİR UMUTTUR YAŞAMAK REİS SEDAT PEKER

https://www.youtube.com/watch?v=QJx4CABC7oE&feature=youtu.be

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA