Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 09-03-2020 19:02   Güncelleme : 09-03-2020 19:23

Sedat Peker: "Hepimizi aldatmışlar"

Sedat Peker:

Sakaryalı Sedat Peker yine dikkat çeken bir yazı kaleme aldı. Peker, dostluğa vurgu yaptığı yazısına "Hepimizi aldatmışlar" başlığını attı.

İşte, "YÜCE ALLAH dostlarını dostsuz bırakmaz’’ diyen Peker'in kaleme aldığı o yazı:

"Kıymetli dostlarım,

Bizim yaş grubumuzun çocukluğunda imkanlar kısıtlı olduğu için zamanımızın çoğunu televizyon başında geçirirdik. Seyrettiğimiz filmlerin ve dizilerin sonunda hep cömert olanların, mert olanların, göğüs göğüse savaşma cesareti olan cesurların kazanmalarını mutlulukla izlerdik.

Yaşadığım bunca senenin sonunda ise şu gerçekle karşılaştım. Maalesef ki gerçek hayatta cömertler değil cimriler kazanırmış, mertler değil namertler kazanırmış, göğüs göğüse çarpışanlar değil, kancık gibi pusu kuranlar kazanırmış.

Çocukken izlediğimiz dizilerdeki bu toz pembe hikayeleri bilinç altımızı dolduran senaristler, maalesef ki bizi feci şekilde kandırmışlar.

Ancak, gördüğüm ve yaşadığım tüm olumsuzluklara rağmen yine de içimden bir ses şunu söylüyor; ‘’Son nefes çıkmadan her şey bitmiş değildir. Bazı eski dostlar düşmanlık yapsa da ALLAH var da ALLAH” diyorum.

YÜCE ALLAH’ın sevenlerini yalnız bırakmayacağını biliyorum. YÜCE ALLAH’ın kendine güvenenleri çaresiz bırakmayacağına ise tüm kalbimle inanıyorum.

YÜCE ALLAH’ın hiç tanımadığın, bilmediğin ve görmediğin bir Adem oğlunu, görevlendirerek her şeyi çözebileceğine inanıyorum.

En son olarakta şunu söylüyorum; ‘’YÜCE ALLAH dostlarını dostsuz bırakmaz.’’

BİR UMUTTUR YAŞAMAK
REİS SEDAT PEKER

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA