Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 08-10-2021 22:01   Güncelleme : 08-10-2021 22:06

Sedat Peker: Harbiden ayıp ettiniz

Sedat Peker: Harbiden ayıp ettiniz

Organize suç örgütü lideri olduğu iddiasıyla hakkında yakalama kararı bulunan Sakaryalı Sedat Peker, sosyal medya hesabından yeni açıklamalarda bulundu.

İronik ifadeler kullandığı belirten Peker, paylaşımlarına ''Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlar orada mısınız?'' ifadesi ile başladı. 

Peker, ''Bugüne kadar hiç kimseyi takip etmezken bazı muhalif siyasileri ve yazarları tüm sosyal medya sayfalarımdan takibe aldım'' diye yazarken; ''Mevcut hükümeti kurtarmak için onları takip ettim ki, onlara da operasyon yapıp hepsinden toplu halde kurtulsunlar diye (ironidir). Aklınız yok lan sizin, siz vallahi delisiniz. Ben kripto hükümet ajanıyım (ironidir)'' ifadelerini kullandı. 

İşte o açıklamalar:

1-Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlar orada mısınız? Evet doğru tahmin ettiniz, bugüne kadar hiç kimseyi takip etmezken bazı muhalif siyasileri ve yazarları tüm sosyal medya sayfalarımdan takibe aldım. İçinizde bazıları çok zeki, hemen tahmin etmişsinizdir.

2-Mevcut hükümeti kurtarmak için onları takip ettim ki, onlara da operasyon yapıp hepsinden toplu halde kurtulsunlar diye (ironidir). Aklınız yok lan sizin, siz vallahi delisiniz. Ben kripto hükümet ajanıyım (ironidir).

3-Siyasi saldırgan paylaşım yapamayabilirim ancak belki ilerleyen günlerde yaşam koçu, finans danışmanı, ruhsal danışman ve fahri baro başkanı olarak paylaşımlar hazırlayabilirim. Bazıları hemen diyecek ki Sedat Peker kesin paranın peşine düşmüş.

4-Bunu diyenlere tek sözüm: Harbiden ayıp ettiniz. Çocuğunuza İngilizce veya matematik öğretsin diye özel ders aldırıyorsunuz, hepsine dünya para ödüyorsunuz. Ben ülkenin nasıl soyulduğunu tüm halkımıza 5 ayda öğrettim. Hiç birinizden bir lira para mı istedim? Çok üzülüyorum çok.

5- Benim tarzım ücretsiz danışmanlık ve eğitmenlik. Bağış bile kabul etmiyorum. Tweetlerin bazı bölümleri ironi içerir, bazı bölümleri gerçektir. Kafatasının içinde delikli gri sünger taşıyanlara duyurulur.

Yeniçağ