SİYASET
Giriş Tarihi : 02-02-2021 23:26   Güncelleme : 02-02-2021 23:44

Saygı Öztürk, Üstün, Özdağ ve Uğuroğlu'na saldırıyı köşesinde yazdı

Saygı Öztürk, Üstün, Özdağ ve Uğuroğlu'na saldırıyı köşesinde yazdı

Geçtiğimiz haftalarda Sakarya'daki evi kurşunlanan Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı ve Sakarya eski milletvekili Ayhan Sefer Üstün'ün açıklamaları, Sözcü yazarı Saygı Öztürk'ün köşe yazısına konu oldu.

BU BAŞLIĞI ATTI

Gazeteci Öztürk, "Gizlenen saldırılar ve hedefteki savcı" başlıklı köşe yazısında hem Üstün'ün açıklamalarına yer verdi, hem de geçtiğimiz günlerde Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ ile gazeteci Orhan Uğuroğlu'na yapılan saldırıyı yorumladı.

ÜSTÜN'ÜN SÖZLERİNE YER VERDİ

Saygı Öztürk yazısında, saldırının sıradan, basit bir olay denilip geçilmemesi gerektiğini vurgularken, Üstün'ün "Bazı siyasilere yapılan saldırılar gizli tutuluyor. Biz bunlardan bazılarını bulup konuştuk. İsimlerinin açıklanmamasını özellikle istediler" ifadelerine de yer verdi. 

SAVCIYA TEHDİTLERİ YORUMLADI

Sözcü yazarı Saygı Öztürk, savcıya yönelik tehditleri de yorumladığı yazısında ayrıca, İçişleri Bakanı Süleyman Soylu'nun, şüpheliler yakalanmadan olayla ilgili yorum yapmasının yadırgandığını yazdı.

ÜSTÜN O YAZIYI PAYLAŞTI

Öztürk'ün o yazısı, Ayhan Sefer Üstün tarafından "Ankara’da onlarca benzer suçu işlemiş bir organize suç örgütü var.  Kamuoyunun gözü önünde bir sayın savcı organize bir şekilde tehdit edildi, henüz bir işlem ve açıklama yok.." notuyla paylaşıldı. 

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA