Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2021 22:08   Güncelleme : 10-01-2021 22:46

SAÜlü Profesör Whatsapp'ın dayatmasına kızdı: Açık tezgâh!

SAÜlü Profesör Whatsapp'ın dayatmasına kızdı: Açık tezgâh!

Sakarya Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu sözleşmeyi kabul etmeyenlere hizmet vermeyi keseceğini duyuran Whatsapp için sosyal medyadan tepki mesajları paylaştı. Sofuoğlu, sözleşmeyi onaylamayacağını, bu durumun açık bir tezgâh olduğunu ve yeni tercihini yerli ve milli olandan yana kullanacağını söyledi. SAÜlü profesör şunları yazdı:

"TABİ Kİ ONAYLAMAYACAĞIZ"

"Tabii ki onaylamayacağız? Korona gibi yine sınır aşan bir DAYATMAYLA karşı karşıyayız. Zorlamayla kitlesini göz göre göre kaybetmek istemeyecek olan watsap, kitleyi bile isteye SİGNAL vs gibi başka mecraya sürüyor da olabilir. Geçeceğimiz mecra kesinlikle yerli-milli olmalı.

"BİZE VE DÜNYAYA KAN KUSTURDULAR"

Ücretsiz verdikleri watsabın faturasını şimdi önümüze koymaları sadece bir örnek Hep böyle yaptılar. Güya şirin şirin adımlar gibi gösterip Bize ve Dünyaya kan kusturdular Tanzimat Islahat Meşrutiyet Rönesans Reform Fransız İhtilali 1 ve 2.Dünya Savaşları hep bunların ürünüydü.

"AÇIK TEZGÂH"

Milyarlarca insan, kitle halinde bir taraftan itlenip, diğer taraftan da başka bir KUCAK açılıyorsa, ortada açık bir TEZGAH var demektir Bu arada hangi lacivert küresel şirket öne çıkacak, izleyin Aklını kullanmayan, KOYUN GİBİ KULLANILMAYA kızmasın Tabii anlarsa! YERLİ-MİLLİ?"

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA