Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 02-06-2021 12:26   Güncelleme : 02-06-2021 12:54

SAÜ'lü profesör Sedat Peker'in 8 nci videosunu yorumladı

SAÜ'lü profesör Sedat Peker'in 8 nci videosunu yorumladı

Sedat Peker için "Asıl hedefi Sayın Cumhurbaşkanımız" diyen SAÜ Profesörü Ebubekir Sofuoğlu, bu kez Sakaryalı Peker'in 8 nci videoda yaptığı açıklamaları yorumladı. Prof. Dr. Ebubekir Sofuoğlu, You Tıbe kanalındaki canlı yayınında "Tarih, ondan ders almayan aptallar için tekerrür eder" dedi ve şu notu düştü:

ABDULAZİZ ÖRNEĞİ

"Sedat Peker 8. Video? 1861'de tahta çıkan Abdülaziz, Belgradı Sırplara teslim eden Sadrazam Mehmet Emin Ali Paşa 1871'de ölünce, İŞTE ŞİMDİ PADİŞAH OLDUM demişti ama henüz Padişah olalı 5 yıl dolmadan darbe ile indirilip katledilmişti. Youtubede anlattım"

"DARBEYLE İNDİRİP ÖLDÜRÜRLER"

"Birilerinin hesabına sokağa çıkmayın" diyen Sofuoğlu, "Arap katliamlarının sonucunu gördük, ölenler öldükleriyle kaldı" vurgusu yaptı. Sofuoğlu, "Sen ülkeni kaldındırmaya çalışıyorsan seni darbeyle indirip öldürürler" dedi. Sofuoğlu şöyle konuştu:

"HEDEF CUMHURBAŞKANIMIZ"

"Sultan Abdulhamid han örneği gibi ülkeyi kalkındırdıklarında türkiye bölgesel güç olur. Bu sadece osmanlı deneyimi ile sabit değil. Türk tarihi ile sabit. Hiç bu kadar pasif kalmadık. Şimdi deniz aşırı hamleler yapılıyor. Sınırımızda Suriye ve Irak'a hamleler yapılıyor. Gözlerinizi açın.

"KONUŞTUKLARI, ÜLKEYE ZARAR VERİYOR"

Sedat Peker'in konuştuğu her şey ülkeye zarar veriyor. Bildiklerini niye sıcağı sıcağına söylemedin? Fetö ve PKK neye vurgu yapıyorsa, şimdi aynısını Sedat Peker yapıyor. Mit tırları operasyonları tutmadı. Şimdi bu şekilde deniyorlar. Siz bu filmi hiç duymadınız mı? Sedat Peker'i tanımadığınızı düşünün, bu fetö söylemi demez misiniz? Benim fetö ile hiç işim yok demesi, işi olmadığı anlamına gelir mi? Fetöcüyüz diyen yok ki.. Herkes değiliz diyor. Onlar bile...

"SURİYE'YE OPERASYON YAPMASAYDIK..."

Eğer Türkiye Suriye'ye operasyon yapmasaydı bugün güneyimizde bir terör devleti vardı.  Sedat Pekerin suriye operasyonu ile ilgili canı neden yanıyor, neden kuyruk acısı var bir düşünün... Ben Turan'ı düşünüyorum diyor... Bu daha önce Fetö ve PKK tarafından dile getirildi. Aynı cümleleri kullanıyorlar."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
Petrwooni 2 hafta önce
Лекарственный препарат Элопаг (Eltrombopag 25 мг) – Elopag (Элтромбопаг 25мг) - аналог Револэйд является средством, которое назначается пациентам с наличием в анамнезе тромбоцитопении. Это состояние характеризуется снижением в общей структуре форменных элементов крови количества тромбоцитов. Они принимают участие в процессах свертывания крови. Это лекарство является препаратом выбора в том случае, если ранее применялись иммуноглобулины или кортикостероиды, но оказались неэффективными по своей результативности. Медикамент Элопаг (Eltrombopag 25 мг) – Elopag (Элтромбопаг 25мг) - аналог Револэйд купить можно, оставив заявку на него в нашей Интернет-аптеке.
Общее описание
Препарат выпускается в таблетированной форме с дозировкой 25 и 50 мг. Таблетки округлой формы, покрытые оболочкой, представленной пленкой белого цвета.
Кому нельзя принимать данный препарат?
Обязательным условием перед применением является врачебная консультация. Не стоит назначать себе это лекарство самостоятельно. Обращение к врачу необходимо для подбора индивидуальной дозы. Иначе во время проведения терапевтического курса могут возникнуть различные проблемы. Препарат не следует назначать лицам с наличием следующих состояний: • Острая и хроническая почечная и печеночная недостаточность. • Вероятность возникновения и развития тромбоэмболической болезни. • Беременность и лактация. Лекарство обладает достаточно высокой стоимостью, но следует учитывать, что результат непременно оправдает затраченные средства. К тому же, у нас на Элопаг (Eltrombopag 25 мг) – Elopag (Элтромбопаг 25мг) - аналог Револэйд стоимость ниже, что во многих других аптеках.
Показания к применению
Назначение препарата осуществляют в случае наличия следующих состояний: 1. Лекарство назначается лицам с наличием хронической иммунной тромбоцитопенической пурпурой. 2. Присутствие в анамнезе хронической формы вирусного гепатита. 3. Цитопения у лиц старше 18 лет. Если кто-то заинтересовался данным препаратом, его стоимость можно узнать у консультантов. На Элопаг (Eltrombopag 25 мг) – Elopag (Элтромбопаг 25мг) - аналог Револэйд цена актуальная так же указана на сайте нашей аптеки. Перед началом приема необходимо в обязательном порядке получить консультацию от врача. Он назначит ряд анализов, проведение которых
необходимо обязательно.
Очень осторожно его следует принимать пациентами с высоким
риском возникновения тромбоэмболической болезни.
Требуется во время лечения регулярно посещать врача.
Особенно это актуально для тех пациентов, которые проводят одновременное лечение по поводу хронического гепатита «С».
Кроме этого, всегда необходимо помнить о возможности непереносимости к компонентам препарата.
Хотя в целом про Элопаг (Eltrombopag 25 мг) – Elopag (Элтромбопаг 25мг) - аналог Револэйд отзывы пациенты оставляют положительные,
так как препарат абсолютно аналогичен с оригиналом
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA