Advert

Advert

Advert
Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 26-03-2021 11:45   Güncelleme : 26-03-2021 11:55

SAÜ'lü güzel Beyrut'a 100 kutu pişmaniye ile gitti

SAÜ'lü güzel Beyrut'a 100 kutu pişmaniye ile gitti

Lübnan'da düzenlenen Miss Europe güzellik yarışmasında Türkiye'yi temsil edecek olan Sakarya Üniversitesi öğrencisi, manken Duygu Çakmak, final gecesi için Beyrut'a gitti. SAÜlü güzel rakiplerine hediye etmek için yanında tam 100 kutu pişmaniye götürdü.

2020 Şubat ayında İstanbul'da düzenlenen "Miss And Mr Fashion TV 2020 Turkey" yarışmasında dereceye giren Duygu Çakmak, Türkiye'yi "Miss Europe" güzellik yarışmasında temsil etmeye hak kazanmıştı.

Geçen hafta ülkemizi Lübnan'da düzenlenen "Miss Europe" güzellik yarışmasında temsil etmek üzere Beyrut'a giden manken Duygu Çakmak, Beyrut'daki final gecesini adeta iple çekiyor. Yoğun bir kamp programı geçiren ve Lübnan'da fırsat buldukça finalist güzellerle birlikte gezen Duygu Çakmak "Miss Europe final gecesinde o taç benim olacak" dedi.

1 Nisan gecesi düzenlenecek final gecesinde ülkemizi temsil edecek olan manken Duygu Çakmak, jüri üyelerine ve finalist güzellere hediye etmek üzere yanında yüz kutu Pişmaniye tatlısından da götürdü.

Duygu Çakmak "Yarışma organizasyonu ülkemize ait ilginç hediyeliklerden getirebileceğimizi söyleyince bende ilginç olacağını düşünerek memleketim İzmit'in ünlü Pişmaniye tatlısını götürmeyi düşündüm" dedi.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA