Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 28-01-2020 16:25   Güncelleme : 28-01-2020 17:00

SAÜ'lü eski profesör, öğrencisinin ölümüyle yıkıldı..!

SAÜ'lü eski profesör, öğrencisinin ölümüyle yıkıldı..!

Sakarya Üniversitesi eski öğretim üyesi, Prof. Dr. Ali Seyyar, öğrencisinin ölümüyle yıkıldı. Prof. Dr. Seyyar, İngilizce dersi almak için, ailesiyle birlikte yanına gelmek üzere yola çıkan öğrencisinin, kaza yaparak hayatını kaybettiğini duyunca sarsıldı.

HASTANEYE KOŞTU AMA...

10 yaşındaki Berat Eren Erkan'ın ölüm haberi ile kahrolan Seyyar, haberi alır almaz hastaneye koştuğunu, ancak küçük çocuğun öldüğünü öğrenince yıkıldığını söyledi. 

BABA YARALI, AMELİYAT OLACAK

Ali Seyyar, kazada yaralanan babanın hastanede tedavisinin sürdüğünü ve ameliyat olmaya hazırlandığını dile getirirken, acısını şu cümlelerle aktardı:

YANINA GİDİYORDU

"ÖĞRENCİM BERAT'I KAYBETTİM...
Her öğrencim benim manevî evladımdır. 10 yaşındaki Berat, dün ailesiyle birlikte araba ile İngilizce dersi için bana gelirken, yolda trafik kazası geçirdi ve orada ruhunu teslim etti. Bugün cenaze namazını kıldık ve ebedî yolculuğuna uğurladık...Manevî evladımı kaybetmenin üzüntüsünü yaşıyorum...Allah, yaralı ailesine sabrı cemil versin ve inşaallah Berat bizlere şefaatçi olur..."

EN SON GELİŞİNDE KARNESİNİ GETİRMİŞTİ

Öte yandan Ali Seyyar, ders almak için son gelişinde öğrencisi Berat Eren Erkan'ın kendisine karnesini getirdiğini anlatırken çok duygulandı. Seyyar, "Vefat ettiği gün hem ders alacaktı, hem de karnesini büyüklerine gösterecekti.. Çok üzgünüm" dedi. Eser İlkokulu öğrencisinin ölümü yakınlarını da derinden üzdü.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA