Advert
Sakarya Eğitim
Giriş Tarihi : 12-03-2020 21:43   Güncelleme : 12-03-2020 21:55

SAÜ'lü Bezci, YÖK'e yüklendi..!

SAÜ'lü Bezci, YÖK'e yüklendi..!

Üniversitelerin koronavirüs nedeniyle tatil edilmesinin ardından YÖK'ten de bir açıklama geldi. Açıklamada, 16 Mart'ta başlayacak tatil süresince online ve uzaktan eğitimle ders yapılmayacağı duyuruldu.

Gelişmeyi sosyal medya hesabından yorumlayan Sakarya Üniversitesi Öğretim Üyesi Bünyamin Bezci, YÖK'e yüklendi. Bezci, Twitter hesabından şunları yazdı:

"İNADIM İNAT" TAVRI DEĞİLSE NEDİR?

"YÖK'ün "uzaktan eğitim yapılmayacak" emri ondan önce karar alan üniversitelere karşı bir "inadım inat" tavrı değilse nedir? bir rektör lütfen bunun rasyonalitesini açıklasın da biz de bilelim.... altyapısı olan ve yapabilen yapar, yapamayacak olan erteler, bu kadar basit değil mi?

Dahası MEB ne demeye ziyadesiyle ailenin büyüklerine ödev ve proje yaptırır gibi küçük çocuklarla uzaktan eğitime heveslenir.... tersine dünya

MEB bakanının sağlık, turizm ve ticaret bakanlarından ayrı yapmayı uygun bulduğu özel uzmanlar toplantısından çocuk yaştakiler için çıka çıka "uzaktan eğitim" kararı çıkmış... ne büyük keşif!... Youtube'daki dersler yeter de diyebilirdi..."

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA