Sapanca
Giriş Tarihi : 10-01-2022 16:00   Güncelleme : 10-01-2022 16:09

Sapanca'dan milyonluk arsa alan Çıra ve Ciğerci bu kez arabalarının fiyatıyla gündem oldu

Sapanca'dan milyonluk arsa alan Çıra ve Ciğerci bu kez arabalarının fiyatıyla gündem oldu

Sapanca'dan milyonluk arsa alan eski futbulcu Gökhan Çıra ve fenomen eski eşi Selin Ciğerci ayrılığı uzun sürmedi. Boşanan çift yeniden barışınca sosyal medyada da paylaşım yapmaya başladı. Son olarak lüks arabalarının yanında poz veren Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra, arabalarının fiyatıyla gündem oldu.

Gökhan Çıra aşk paylaşımında, "Hayatımda annemden sonra tek bir kadını sevdim; uğruna her şeyi yapabilecek kadar, her şeyi göze alabilecek kadar, o kadın sensin... Seninle bizi Allah'tan başka kimse ayıramazdı, yıkamazdı, yıkamadı da" dedi

İkilinin barıştıktan sonra bir an olsun ayrılmıyor. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra son olarak lüks arabalarıyla poz verdi. Bazı takipçiler ikili mutluluk dilerken bazı takipçiler ise lüks otomobile takıldı. Selin Ciğerci ve Gökhan Çıra'nın lüks otomobilinin fiyatı 3.5 milyon TL.

'2. Sayfa' programına telefonla bağlanan Ciğerci, ilişkisiyle ilgili şunları söylemişti; "Barışmadık. 'Ayrılmaları yalan, reklam yapıyorlar' yazmışlar. Reklam olsa evimi ayırmazdım, böyle bir şeyin reklamı olmaz. Evet, görüştük konuştuk. Arkadaşımızın doğum gününde denk geldik."

"Düşman değiliz. 'Barışmayacağım' demiyorum. Şu anda konuşuyoruz, zamanla ne olur bilmiyorum ama ikimizin de korkuları, soru işaretleri var. Onu gördüğüm zaman heyecanlanıyorum. Her şeyi zamana bıraktık.

"İlişkilerine ikinci şansı verdiklerini duyuran mutlu çiftten, peş peşe yeni paylaşımlar geldi. Eski futbolcu, Instagram hesabının hikayeler bölümünden yayınladığı bir videoda, spor yapan Ciğerci'yi korkuttuğu anları "Korkma ben varım" notuyla yayınladı.

Ciğerci ise, birlikte aynadan çektikleri bir karelerini paylaşarak "Nasıl bu kadar hızlı forma girdin dedi, ben de çalıştırıyorum" mesajını yazdı.

Sosyal medya fenomeni, sonrasında ise yeni çekilen pozlarını "Naber zeytinim" notuyla peş peşe takipçilerinin beğenisine sundu. Eski futbolcu, bu karelere "Bakmaya doyamadığım" yorumunu yazarak Ciğerci'ye cevap verdi.