Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 24-12-2019 10:20   Güncelleme : 24-12-2019 10:34

Sancak'ın ortağının oğlu 5 milyonluk Ferrari’siyle terör estiriyor

Sancak'ın ortağının oğlu 5 milyonluk Ferrari’siyle terör estiriyor

Sakarya’daki Tank Palet Fabrikası’nın satıldığı Katar ortaklı BMC’nin sahibi Ethem Sancak’ın, “BMC’nin yüzde 50 eksi birini Katar ordusuna sattım. Tek başına yapmak istemiyordum. Benim gibi deli bir Laz ortak da önerdi bana Sayın Cumhurbaşkanım. Onu da yanıma aldım; Talip Öztürk” diye anlattığı Erdoğan’ın yakın dostlarından Talip Öztürk’ün oğlu Taha Yasin Öztürk’ün şatafat dolu yaşantısı ortaya çıktı. İşte tele1'in o haberi:

Öztürk’ün yaklaşık 5 milyon TL’lik Ferrari model arabasıyla İzmir trafiğinde aşırı hızla terör estirdiği görüntüler de paylaşıldı.

Daha önce de AKP’lilerin yaşadığı lüks ve şatafat dolu hayatı ifşa eden AKP Çocukları adlı twitter hesabı bu kez AKP İzmir İl Başkan Yardımcısı Levent Duru Başaran’ın arkadaşlarıyla, BMC ortaklarından Talip Öztürk’ün oğlu Taha Öztürk’ün lüks hayatını gözler önüne serdi.

"AKP Çocukları" hesabından yapılan paylaşımlar şöyle:

AKP İzmir AR-GE Başkan Yardımcısı Levent Duru Başaran’ın  Porsche. GT3 RS model arabaya sahip. Arabanın anahtar teslim başlangıç fiyatı da 600 bin Euro. Yani 3 milyon 552 bin lira.

Taha Yasin Öztürk ise Ethem Sancak’ın BMC şirketine ortak olan Talip Öztürk’ün oğlu.

Sakarya’daki Tank Palet Fabrikası’nı satan alan Katar ortaklı BMC’nin yüzde 25.1’i Öztürk’ün, yüzde 25’i ise Ethem Sancak’ın.

Taha Öztürk’ün de AKP’li Cumrhubaşkanı Erdoğan’la fotoğrafları bulunuyor. 

Taha Öztürk de bir diğer AKP’li isim gibi sokaklarda trafik terörü estirirken videolarını paylaşıyor.


 

Levent Duru’nun liseden arkadaşı olduğu düşünülen 5 kişilik ekibiyle kurduğu grubun adı: “Bosphorus Fellas” Hesaptan paylaşılan görüntülerde ekibin lüks hayatı, pahalı arabaları ve havuzlu villaları göze çarpıyor.

Öte yandan, 5 kişi olduğu söylenen grubun üyesi Taha Yasin Öztürk’ün adının saklandığı söyleniyor.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA