Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 02-03-2020 13:06   Güncelleme : 02-03-2020 13:22

Sakaryaspor'un eski rakibi Bandırmaspor'a icra şoku..!

Sakaryaspor'un eski rakibi Bandırmaspor'a icra şoku..!

Bandırmaspor Kulüp Derneğine ve Bandırmaspor otopark gelirlerine 4.148.706 TL'lik icra konulması için Av. Volkan Gözükara aracılığı ile başvuru yapıldığı belirtildi. İcra talebinin Sakaryaspor maçı
yenilgisinden hemen sonra gönderildiği kaydedildi. Konuya ilişkin açıklama yapan Bandırmaspor Yönetim Kurulu, içinde Sakaryaspor'un adının da geçtiği şu açıklamayı yayınladı:

"Eski kulüp başkanlarımızdan Sayın Erhan Elmastaş’ın iddia ettiği alacaklarına karşılık Bandırmaspor Kulüp Derneğine ve Bandırmaspor otopark gelirlerine 4.148.706 TL'lik icra konulması için Av. Volkan Gözükara aracılığı ile başvuru yaptığını öğrenmiş bulunmaktayız. Çok kısa zaman önce hatırlanacağı üzere şampiyonluk yolunda çok önemli Tuzlaspor maçımızdan hemen önce de basına yönetimimiz hakkında olumsuz açıklama yaparak algı yaratmaya çalışan Sn. Elmastaş yine aynı şekilde Sakaryaspor maçı yenilgisinden hemen sonra, Niğde Anadolu F.K. maçı öncesinde bu icra talebini şehrimizin en önemli markası ve değeri olan kulübümüze göndermiştir.

"Bandırmaspor yönetimi olarak Bandırmaspor için taş üstüne taş koyan her bir ferde saygımız sonsuz ve alacaklarına karşı duyarlıyız.

Şunu da belirtmek isteriz ki; bu sene transfer tahtasının açılması için tarafımızca ödenen eski futbolcu borçları ve ödenmeyen vergilerin çok büyük kısmı, biz yönetimimizin dönemine ait olmayan, eski borçlardır. Ama bizler için asıl önemli olan BANDIRMASPOR'dur.

Ancak belirtmek isteriz ki biz Bandırmaspor'un neferleri ve emanetçisiyiz. Bizler mevcut taleple ilgili olarak ilk aşamada icra işlemlerine itirazımızı yasal yollarla yapacağız. Sonrasında da bu talep ile ilgili sürecin netleşmesi adına yüce Türk Mahkemelerine gerekli başvurumuzu Bandırmaspor'umuzun geleceği adına yapacağız. Bandırmaspor'u itibarsızlaştırma çalışması yapan herkes ile bundan sonra kamuoyu önünde yasal ve kurumsal çizgimizde mücadele edeceğimizi ve asla pes etmeyeceğimizi belirtmek isteriz.

Ayrıca büyük emekler ve değerli insanlar sayesinde Bandırmaspor'a kazandırılan sabit gelirlerin 1 kuruşunu dahi son nefesimize kadar savunacağız.

Biz gerçek Bandırma sevgisini içinde yaşayan herbir bireyle şampiyonluğa sağlam adımlarla yürümeye devam edeceğiz. Bandırmaspor güçlüdür çünkü BİZ varız! Saygılarımızla. "

Bandırmaspor Yönetim Kurulu

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA