SPOR
Giriş Tarihi : 18-10-2019 18:08   Güncelleme : 18-10-2019 18:26

Sakaryaspor başkanlığına bir aday çıktı bile...

Sakaryaspor başkanlığına bir aday çıktı bile...

Sakaryaspor'da yönetim kurulunun istifa ve kongre kararı almasının hemen ardından kulüp başkanlığına bir aday çıktı bile... 

Tahsin Cellek, sadece bir seferliğine kulüp başkanlığına aday olduğunu, takımı şampiyon yapamazsa istifa edeceğini açıkladı. Cellek Sakarya Detay Haber'e özgeçmişini aktardı ve şunları anlattı:

"1983. Sakarya-Adapazarı dogumluyum, evli ve 3 cocuk babasıyım, Sakaryaspor'un gelecegi için çalışacağız Menfaat için çabalamıyoruz. Sakaryaspor'un geleceğini düşünerek, takımı şampiyon yapmak için sadece bu senelik başkanlığa talibim. Biz Sakarya çocuğuyuz, takımımızı galip yapmak için gayret göstereceğiz. Sadece bir seneliğine başkanlığa talip olarak yola çıkıyorum, eğer bu takımı şampiyon yapamazsam hemen istifa edecegim"

"Takıma zarar getirilmesine müsaade etmeyeceğm" diyen Cellek ayrıca, başkan seçilirse maçlara alkollü kişilerin alınmayacağını, girişte sıkı güvenlik tedbiri aldıracağını ve kulübü "seyircisiz maç cezası"na maruz bıraktırmayacağını ifade etti. 

Başkan adayı Tahsin Cellek, "Sakaryaspor'un şampiyon olacağı sene inşallah bu sene olacak. Bu takım şampiyon olamazsa hemen istifa edeceğim" şeklinde konuştu.

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA