Sakarya Kültür-Sanat
Giriş Tarihi : 17-01-2022 22:10   Güncelleme : 17-01-2022 22:26

Sakaryalı ünlü oyuncu Sezen Aksu'ya destek verdi: Günahtır.. ayıptır.. yozluktur!

Sakaryalı ünlü oyuncu Sezen Aksu'ya destek verdi: Günahtır.. ayıptır.. yozluktur!

"Şahane bir şey yaşamak" isimli şarkısında geçen "Binmişiz bir alamete, gidiyoruz kıyamete. Selam söyleyin o cahil Havva ile Adem’e" sözleri nedeniyle tepki çeken sanatçı Sezen Aksu'ya tepkiler sürerken, Sakaryalı ünlü oyuncu Gonca Vuslateri, sosyal medya hesabı üzerinden Sezen Aksu'ya destek verdi. Vuslateri "Sezen Aksu yalnız değildir" dedi ve birbiri ardına destek paylaşımları yaptı. Durum böyle olunca, ünlü oyuncunun attığı destek tweetlerin tepki gecikmedi. Gonca Vuslateri şunları yazdı:

"Anadolu’da bu kadar sübyancılık üzerine keyifle tüttürülen maniye tepki vermediniz.. Üstelik çocuk gelinleriniz bitmez..Sezen Aksu hainmiş de bilmem ne.. “Geç bunları anam bana geç.. Bilirim ben yaptığımı” Orhan Veli

Sezen Aksu’yu o cahil kesim değil mi ki “Işık Doğudan Yükselir” gibi Anadolu’yu kucaklayan Türkiye’nin o en mühim albümünü yaptığında da eleştiren.. Sezen Aksu her türlü tehdit ve can güvenliği garantisi veremeyen koşullara rağmen Diyarbakır’da konsere çıktı. “Ben çıkarım” dedi

Kimsesi olmayan çocuklara avazı çıktığı kadar “aç kardelen! Aç!” diye bağırdı.. Arnavutköy’de klip çekti doğasına sahip çıktı.. Adile Naşit’in son nefesinde hastane odasında ellerini tutandı. Bin tane derdi arasında daima hepimizi sardı sarmaladı. Saçmalamayın artık..

Bir ozandır Sezen Aksu. Dünyada Fado müzik klasmanında bile karşımıza çıkar. Bunca sevdiğini yitirirken, köpeği öldüğünde sahnede gözyaşlarına boğulan bu içli yüreğice bunu yapmak günahtır.. ayıptır.. yozluktur.. Sezen Aksu yalnız değildir. Kapansın şu konu.. lütfen."

 

 

 

Hülya SÜRÜCÜHülya SÜRÜCÜ