Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 28-11-2021 20:28   Güncelleme : 28-11-2021 20:42

Sakarya'da vahşet! Anne köpeği karnından bıçaklayıp derisini yüzdüler, yavrusunun bacağını kestiler!

Sakarya'da vahşet! Anne köpeği karnından bıçaklayıp derisini yüzdüler, yavrusunun bacağını kestiler!

Sakarya'da korkunç bir vahşet yaşandı. Anne köpeği karnından bıçaklayıp derisini yüzdüler, yavrularından birinin de bacağını kestiler.

"SAKARYA'DA CANİ VAR"

Yaşanan olaya hayvan dostlarından büyük tepki geldi. Korkunç vahşet sonrasında ayağa kalkan hayvan dostları "SAKARYA'DA CANİ VAR" diye isyan ederek, Sakarya Valisine seslendiler.

AYNI BÖLGEDE İLK OLAY DEĞİL 

Aynı bölgede bir köpeği bacağı kırık halde bulan hayvan dostları, "Bu olay ilk değil" dedi ve Vali Çetin Oktay Kaldırım'a şöyle seslendiler:

"KAMERA KONULSUN"

"Bir yaratık düşünün ki anne köpüşün karnını bıçaklayıp derisini yüzüyor. Bebeklerinden birinin bacağını kesiyor. Aklım almıyor çıldıracağım, bir köpeğin suratına bıçak sallayanlar bizim şehrimizde yaşıyor. O bölgede elektrik hattı olmadığı için kamera konulamıyormuş. Bir elektrik hattı çektirmek ne kadar zor olabilir ki? Anne şuan tedavi altında, umarım hayata tutunacaktır. Sayın Sakarya Valisinden olayın aydınlatılmasını ve o bölgeye elektrik hattı çekilmesini ve o bölgenin en ücra köşesinin bile kameralarla donatılmasını talep ediyoruz. Lütfen herkes Cimer yolu ile şikayette bulunsun"