Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 01-11-2020 22:13   Güncelleme : 01-11-2020 22:25

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde 4 müdür veda etti

Sakarya Orman Bölge Müdürlüğünde 4 müdür veda etti

Sakarya Orman ​Bölge Müdürlüğü, Bölge Müdür Yardımcısı Adil Şencan’ın, Bursa Milli Parklar Bölge Müdürü, Adapazarı Orman İşletme Müdürü Özlem Cevahirci’nin, Isparta Orman Bölge Müdür Yardımcısı, Hendek Orman İşletme Müdürü Mustafa Arpacı’nın, Kütahya Orman Bölge Müdür Yardımcısı, Gebze Orman İşletme Müdürü Hacı Ahmet Çiçek’in, Şanlıurfa Milli Parklar Bölge Müdürü, olarak atamaları yapılan müdürlere pandemi kurallarına uygun olarak veda programı tertip edildi.

Veda Programına Bölge Müdürü Ziya Polat, Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen, Halil Karademir, Şube Müdürleri, Orman İşletme Müdürleri, Orman İşletme Şefleri katıldı.

Bölge Müdürü Ziya Polat, konuşmasında; "Bugün burada uzun yıllar Sakarya'da mesleğimize hizmet etmiş çok değerli Müdürlerimize, meslektaşlarımıza, personelimize aramızdan ayrılmaları sebebiyle bir veda programı düzenledik. Bu veda yemekleri aslında bir vefa yemeğidir. İnsanın yaşadığı yerden, arkadaşından, çevresinden ayrılması ister istemez bir burukluk yaşatıyor ama her veda bir başlangıçtır. Bu duygu düşüncelerle arkadaşlarımıza emeklerinden dolayı teşekkür ediyor, gidecekleri yerlerde kendilerine başarılar diliyorum. İnşallah sağlık, sıhhat içerisinde aileleri ile birlikte yaşamalarını temenni ediyorum” dedi.

Vedası yapılan personel de Bölge Müdürlüğünde çalışmaktan duydukları mutluluğu dile getirerek, düzenlenen gece için Bölge Müdürü Ziya Polat’a şükranlarını sundular ve tüm katılımcılara teşekkür ettiler.  Veda programında tayin olan personele günün anısına hediyeler verildi.​

 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA