SPOR
Giriş Tarihi : 11-07-2021 22:48   Güncelleme : 11-07-2021 22:55

Sakarya Okçuluk Bölge Elemelerinde Birinci Oldu

Sakarya Okçuluk Bölge Elemelerinde Birinci Oldu

Geleneksel Türk Okçuluğu Açık Hava Türkiye Şampiyonası bölge sıralaması için  10 Temmuz 2021 Cumartesi günü İstanbul'da gerçekleştirilen Marmara Bölgesi'ndeki Edirne, Kırklareli, İstanbul, Kocaeli, Sakarya ve Düzce'deki bütün kulüplerin katıldığı bölge elemeleri müsabakada Sakarya'da uzun yıllardır Geleneksel Türk Okçuluğu eğitimi veren ve bir çok turnuvada da büyük başarılar elde eden Sakarya Okçuluk Spor Kulübü bir kez daha Sakaryalıların göğsünü kabarttı.

Ömer Faruk Karadeniz minikler bölge birincisi oldu. 

Serdivan Spor Salonu Okçuluk Çadırında haftanın 6 günü eğitim veren, sporcularını  şampiyonalara hazırlayan kulüp, bölge elemelerinde bir çok sporcusu ile listenin en başında olmayı başardı. Sıralama da yer alan okçularımız şu şekilde:

Minikler bölge elemeleri birincisi Ömer Faruk Karadeniz, ikincisi Mehmet Emir Çelik, dördüncü Onur Şahoğlu, beşincisi Umay Aden Demirgen, sekizincisi Ahmet Berat Karaaslan oldu.

Mehmet Yıldırım büyük erkekler bölge ikincisi oldu.

Yapılan yarışlarda  büyük erkeklerde Mehmet Yıldırım bölge ikincisi olarak Sakarya’mızı ismini bu dalda da duyurdu. 

Kulüp başkanı ve aynı zamanda antrenörü olan Mehmet Yıldırım ve Kulüp kurucu başkanı Selçuk Kürşad Koca da Adapazarı Kaymakamlığı, Sakarya  İl Spor Müdürlüğü ve Serdivan ilçe Spor Müdürlüğü başta olmak üzere kulüp antrenörleri Tarık Demirgen, Murat Ateş, Sena Hira, ve  desteklerini esirgemeyen herkesin bu başarıda payının olduğunun farkında olduklarını belirtti. 

Geleneksel Türk okçuluğu alanında başarı gösteren Biz de Sakarya Okçuluk sporcularını Sakarya’mıza yaşattıkları bu gururdan dolayı tebrik ederiz.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA
Reklamı Geç
Advert