SİYASET
Giriş Tarihi : 26-01-2021 13:09   Güncelleme : 26-01-2021 13:20

Sakarya için kara propaganda yapan vekil Ahmet Hakan'la kapıştı

Sakarya için kara propaganda yapan vekil Ahmet Hakan'la kapıştı

Geçtiğimiz günlerde Sakarya üzerinden kara propaganda yapan HDP Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu, Hürriyet Gazetesi yazarı Ahmet Hakan ile kapıştı.

HDP Kocaeli Milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğu, Hürriyet Gazetesi Genel Yayın Yönetmeni Ahmet Hakan'ın kendisi için, "Benim ‘çıplak arama’ konusunda bir şeyler yazmamı istiyor. Sürekli. İnatla. Durmaksızın. Telefonuma mesajlar atıyor. Atıyor, atıyor, atıyor. Sonra da Twitter’dan... ‘Ahmet Hakan’a mesaj attım ama yazmadı’ diyerek... Beni ifşalıyor. Ve taraftarlarına hedef gösteriyor" sözlerine yanıt verirken, "Çıplak aramayı gündem etmekten kaçmak için bunlara sığınmanıza gerek yok. Kral çıplak ve görmek istemiyorsunuz! Var mısınız kalıcı çözüm için ilettiğim belgelerin gereğini yapmaya? Yaftaladınız gerçeği ve sustunuz sonra!" dedi. 

HDP'li Gergerlioğlu, Ahmet Hakan'ın "Diyarbakır’da HDP il binasının önünde aylardır oturma eylemi yapan ve evlatlarını PKK’dan talep eden Diyarbakır Anneleri’ni bir kerecik olsun ziyaret edebilir ve onların dertlerini dinleyebilir mi acaba?" sorusuna da atıfta bulunurken, "Bil ki o anneler ilk bana müracaat etmişti, kalıcı çözümün önünü devlet açmadığı için yollar açılmamıştı!" ifadesini kullandı. 

T24

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA