Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 25-10-2019 08:55

Peker Ekşioğlu'nun ölüm yıldönümünde bunları yazdı

Peker Ekşioğlu'nun ölüm yıldönümünde bunları yazdı

"SAHTE DOSTLAR ŞEMSİYE GİBİDİR YAĞMUR YAĞINCA ASLA BULUNMAZLAR"

Sakaryalı Sedat Peker, yakın dostu Celal Ekşioğlu'nun 27 nci ölüm yıldönümü dolayısıyla özel bir yazı yazdı. 

Peker, kişisel web sayfasında paylaştığı yazısında şu ifadelere yer verdi:

"Kıymetli dostlarım,

Hayat mücadeleme başladığımda başaracağıma dair bana ilk önce inanan, beni o genç yaşlarında bile her zaman destekleyen CELAL EKŞİOĞLU kardeşimin bugün 27. Ölüm yıldönümü.

 

Kendisiyle ilk tanıştığımızda o 14, ben 16 yaşındaydım. Zaten çok genç yaşta, 19 yaşında trafik kazası geçirerek vefat etti. Kendisi hayattayken hep desteğini gördüm. Sokaklara ait bir bilgi birikimim yoktu. İflas ettiğinden dolayı beni maddi olarak destekleyecek bir aile büyüğüm de yoktu.

 

RAHMETLİ CELAL hiç sıkılmadan benim çok önemli şeyler başaracağımı insanlara anlatırdı. Kendisi hayattayken onu şahsımla ilgili anlatımlarından dolayı mahcup çıkarmamak için mücadele ettim. Kendisi vefat ettikten sonrada ruhunun mutlu olacağına inandığım için mücadeleye devam ettim.

 

VALLAHİ niye yalan söyleyeyim. Kendisi 1992 yılında vefat etti ancak şahsımı sevdirmeye başardığı arkadaşlarının, akrabalarının yardımı ben bilsem de bilmesem de halen daha devam etmektedir.

 

Genç yaşında vefat eden CELAL EKŞİOĞLU kardeşimin ve adam gibi yaşamış, adam gibi ölmüş, dostluğun kıymetini hiçbir zaman unutmamış tüm şerefli insanların ruhuna sizden dua isterim.

 

‘Sahte dostlar şemsiye gibidir yağmur yağdığı zaman asla bulunmazlar..’ Gerçek dostlar ise yıldızlar gibidir. Karanlık çökünce hayatınızda ilk onlar parlar ve size ışık olurlar.. (Anonim)

 

TÜM İSLAM ALEMİNİN CUMASINI KUTLUYORUM.

 

BİR UMUTTUR YAŞAMAK

REİS SEDAT PEKER

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA