Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 04-01-2022 18:31   Güncelleme : 04-01-2022 18:44

Patronu Salih'e kaçan Sevda yeniden canlı yayında

Patronu Salih'e kaçan Sevda yeniden canlı yayında

Patronu Salih Kocakoç'a kaçan Sevda ve eşi Fatih, bugün de "Esra Erol'da" programında karşı karşıya geldi. Dün akşam canlı yayında Sakaryalı eşi Fatih'i defalarca kez dövdüğünü itiraf eden Sevda, bugün bir kez daha kocası ile yüzleşti.

NİYAZİ BEY DETAYI

Programa Sevda, annesi Hatice ve akrabaları Niyazi bey katıldı. Sevda'nın annesi Hatice ile arasında bir yakınlık olduğu ifade edilen Niyazi beyin kızı telefonla yayına bağlanırken, annesi ile ilgili iddiaları yalanladı. Niyazi beyin Hatice hanıma ve kızına verdiği maddi desteği eleştiren Niyazi beyin kızı, "Ben Kaymakamlıktan aldığım parayla geçiniyorum. Babam nasıl olur da onlara yardım eder?" diye konuştu. 

HER SORUYA GÜLEREK YANIT VERDİLER

Dünkü yayında "Ben Salih'e kaçmadım, dini nikah kıydım" diyen Sevda, annesi Hatice ve Niyazi beyin her sorulan soruya gülerek yanıt vermesi eleştiri konusu oldu.

"ÇOK BUNALDIM, KAÇTIM"

Niyazi bey "Çok bunaldım, o yüzden evden kaçtım" derken, Niyazi beyin eşi de telefona bağlandı ve "Eşimi aradığımda telefonu Sevda açardı" dedi. Programa Sakarya'dan katılan Fatih'in eşi Sevda ile Niyazi beyin eşi arasında gergin anlar yaşandı.