Advert

Advert

Advert
Pamukova
Giriş Tarihi : 11-03-2021 22:37   Güncelleme : 11-03-2021 22:51

Pamukova’ya 13 milyonluk yatırım, Övün: Bu da mı gol değil gençler?

Pamukova’ya 13 milyonluk yatırım, Övün: Bu da mı gol değil gençler?

Belediye Başkanı Güven Övün Pamukova'ya kazandırdığı spor yatırımlarını sosyal medya hesabından “Bu da mı gol değil gençler?” notu ile paylaştı.

Başkan Övün, Twitter hesabından şunları yazdı: “Bu da mı gol değil gençler? Pamukova’da yılların eksikliğini gideriyoruz. Kaymakamlık yanındaki 5 dönümlük belediyemize ait alanda 500 kişilik kapalı spor salonu, Yenice ve Cumhuriyet mahallelerimize mini futbol sahası, mevcut stadımızın yanına sentetik saha, soyunma odaları ,250 kişilik tribün yapmak üzere protokolümüzü imzaladık. Bu devasa projenin değeri 13 milyon 400 bin ₺ dir. İlçemize hayırlı uğurlu olsun

Bu projenin hayata geçmesinde katkıları olan Gençlik ve Spor Bakanımız Sn. Mehmet Kasapoğlu’na, Genel Başkan Yardımcısı Sn.Ali İhsan Yavuz’a, Milletvekillerimiz Sn.Çiğdem Erdoğan Atabek’e, Sn.Recep Uncuoğlu’na, Sn.Kenan Sofuoğlu’na, Büyükşehir Belediye Başkanımız Sn. Ekrem Yüce’ye, İl Başkanımız Sn. Yunus Tever’e, Sportoto Başkanımız Sn. Bünyamin Bozgeyik’e, GSB Yatırım İşletmeleri Genel Müdürü Sn.Ahmet Dilsiz’e, İlçe Kaymakamımız Cemal Demiryürek’e, İl Gençlik Spor Müdürümüz Sn.Arif Özsoy’a, Prof.Dr. Metin Yerebakan’a teşekkürü bir borç bilirim."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA