Advert
SPOR
Giriş Tarihi : 19-03-2020 14:11   Güncelleme : 19-03-2020 14:37

Özsoy, Zımba ve Ekşi Biraraya Geldi

Özsoy, Zımba ve Ekşi Biraraya Geldi

Sakarya Gençlik ve Spor il müdürü Arif Özsoy, Sakarya ASKF Başkanı Yaşar Zımba, Sakarya Büyükşehir belediyesi Spor kulübü başkanı Cevat Ekşi bir dizi görüşmeler yapmak için bir araya geldi.
Görüşmelerde Korona virüs Salgını ile ilgili olarak, bakanlıkların talimatları, ilimizde yapılanlar ve yapılması gerekenler başta olmak üzere, Tesisler ve durumları, AR-GE çalışmaları dahil, bir çok konu hakkında fikir alışverişinde bulunuldu.

TESİSLERDE GÖRÜŞTÜLER

SBB Gençlik ve Spor daire başkanlığı Ekrem Karaberber tesislerinde gerçekleşen görüşmelere, Gençlik ve spor il müdürlüğü; İl müdürü Arif Özsoy, Şube müdürü Özgür Aygün, ilçe müdürleri Şükrü Özkan, Adem Aka ile, Amatör spor kulüpleri federasyonu Başkan Yaşar Zımba, başkan yardımcısı Uğur Kobaş ile katıldı.

Gelen heyetlere SBB Spor kulübü başkanı Cevat Ekşi ev sahipliği yaparken, SBB Gençlik ve Spor daire başkanı İlhan Şerif Aykaç da görüşmelerde hazır bulundu.

ASKF BİNASI DA DEZENFEKTE EDİLECEK


İl müdürü Arif Özsoy “Güzel verimli görüşmeler yaptık. ASKF binasını da en kısa zamanda il müdürlüğümüz olanakları ile dezenfekte edeceğiz. Tesislerimizi yaptığımız tadilatlar ile iyileştirdik. Bakanlığımız talimatları ve Büyükşehir belediyemizin destekleri ile tesislerimizi daha da işlevsel hale getirip yeni tesisler de ekleyerek tesisler konusunda kalıcı eserler bırakmak için çalışacağız. Ayrıca Cevat Ekşi başkana yeni görevi olan Kulüp başkanlığında başarılar dilerim" dedi.

"İYİ İLİŞKİLER İÇİNDEYİZ"


ASKF başkanı Yaşar Zımba ise “Son dönemlerde ilimiz, Gençlik ve spor faaliyetlerinde atılımlar yapmaya, tesisler konusunda zenginleşmeye başladı. Cevat Ekşi kardeşimin başkanlığı ile Büyükşehir kulübümüz bizler ile olan irtibatını daha da güçlendirdi. Gençlik ve Spor il müdürlüğü teşkilatı ile iyi ilişkiler içersindeyiz. Her türlü olanakları Sakaryamızın başarısı için kullanacağız" ifadelerini kullandı.

"KOORDİNASYON ÖNEMLİ"


Sakarya Büyükşehir belediyesi spor kulubü başkanı Cevat Ekşi de "Virüs salgını başladığı gibi kulüp bünyesinde sportif çalışmalarımıza hemen ara verdik. Gençlik spor il müdürlüğü ve ASKF ile yapılması gereken koordinasyon bizim için olmazsa olmazlardandır." şeklinde konuştu.

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA