Advert

Advert

Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 22-03-2021 12:23   Güncelleme : 22-03-2021 12:36

Orman Genel Müdür Yardımcısı ve Daire Başkanı Sakarya’da

Orman Genel Müdür Yardımcısı ve Daire Başkanı Sakarya’da
Orman Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik ile birlikte Fidanlık ve Tohum İşleri Dairesi Başkanı Fahrettin Ay, bir dizi incelemelerde bulunmak üzere, Cuma günü Sakarya Orman Bölge Müdürlüğüne ziyarette bulundular.
Genel Müdür Yardımcısı ve Daire Başkanını, Sakarya Orman Bölge Müdürü Ziya Polat, Bölge Müdür Yardımcıları Halis Belen, Halil Karademir ve Yakup Eraslan, Şube Müdürleri, Adapazarı İşletme Müdürü ve İşletme Müdür yardımcısı karşıladı.
 
Bölge Müdürü Ziya Polat, Bölge Müdürlüğünün, 2021 hedefleri ve ormancılık faaliyetleri hakkında, ​ Orman Genel Müdür Yardımcısına bilgi verdi. Yürütülen çalışmaların son durumları hakkında bilgiler alan Genel Müdür Yardımcısı  Mehmet Çelik, talimatlarını aktararak, ormancılık çalışmalarında başarılar diledi.
 
Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik ve Daire Başkanı Fahrettin Ay, Sakarya’da faaliyet gösteren özel fidanlıkları ziyaret ederek özel sektörün istek ve sorunlarını dinledi, ileriye dönük üretim planlaması konularında istişarelerde bulundu.
 
HATAY'DAKİ YANGIN SAHASINA BĞIŞ
Hatay yangın sahasının ağaçlandırılmasında kullanılmak üzere fidan bağışında bulunan Arifiye fidancılık sahibi Erol Kaya’ya, Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik tarafından teşekkür belgesi taktim edildi.
 
SAKARYA FİDAN BORSASI İÇİN FİKİR ALIŞVERİŞİ
Genel Müdür yardımcısı ve Daire Başkanı, Bölge Müdürü Ziya Polat ile birlikte Sakarya Ticaret Borsası Başkanı Adem Sarı’yı makamında ziyaret ettiler. Sakarya’da kurulmakta olan fidan borsasının bugünü, yarını, işleyişi ve gelecekte yapılması planlanan işler ile ilgili görüş alışverişinde bulundular. Genel Müdür Yardımcısı Mehmet Çelik ve Daire Başkanımız Fahrettin Ay, Bölge Müdürü Ziya Polat’a ev sahipliğinden dolayı teşekkürlerini iletti.
 
Bölge Müdürü Ziya Polat, Bölgeye yapılan bu ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek, ziyaretin tüm çalışma arkadaşlarına moral verdiğini söyledi.
NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA