Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 30-09-2020 23:14   Güncelleme : 30-09-2020 23:31

Oda Başkanı Ak, Ahmet Çakar'a bu sözlerle yanıt verdi

Oda Başkanı Ak, Ahmet Çakar'a bu sözlerle yanıt verdi

Sakarya Kuaförler Güzellik Salonları İşletmeciliği Esnaf Ve Sanatkarlar Odası Başkanı Ali Ak, "koronavirüs nedeniyle kuaföre gitmeye korkuyorum" dediği gerekçesiyle, Ahmet Çakar'a sosyal medya hesabından seslendi. Başkan Ak, şunları yazdı:

"BU MESLEK AHMET ÇAKAR'A KADAR DÜŞMÜŞSE...."

"Televizyonlarda kendi reklamları için kuaför ve güzellik salonlarıni ağızlarında yorumları eksik etmeyenler, bu meslek Ahmet Çakar'a kadar düşmüşse, bu virüsun gitmesini daha çok bekleriz, iyi okuyun sayın Ahmet Çakar, bir sen eksiktin.. Kuaföre gitmeye korkuyorum hastalıktan dolayı diyorsun, niye korkuyorsun arkadaşım...

"O ZAMAN YOK MUYDU COVİD-19 DA, ŞİMDİ KORKUYORSUN?"

Koca yaz boyunca Bodrum' da, Antalya 'da tatilini yaptın. Pikniğine gittin. Bütün düğüne, nişana gidip oynadın, halayını çektin. Çarşıda, pazarda gezdin. Arkadaşlarınla cafelerde buluşup kahveni içtin. Restorana gidip yemeğini yedin. Akrabalarını ziyaret ettin. Çocuğunu Avm lerde gezdirdin. Misafirlerini eve kabul ettin. Türkü barlarda oynarken canlı yayın yaptın. Çay bahçesinde dostlarınla çayını içtin. Gratiste indirim var diye mesafe korumadan kalabalığa girdin. Sokaklarda maskesiz yürüyüş yaptın. O zaman yok muydu Covid, bir tek kuaförlere gelince mi korkuyorsun"

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA