TÜRKİYE GÜNDEMİ
Giriş Tarihi : 17-12-2021 13:45   Güncelleme : 17-12-2021 13:50

O iki olay birbiri ile bağlantılı çıktı… Önce öldürdü, sonra intihar etti

O iki olay birbiri ile bağlantılı çıktı… Önce öldürdü, sonra intihar etti

Kocaeli Körfez’de bir hafriyat alanında cansız bedeni bulunan Celal Serçe’nin gönül ilişkisi yaşadığı Nebahat Er'i öldürdükten sonra intihar ettiği ortaya çıktı. 

dün yaşanan iki ölüm olayının birbirleri ile bağlantılı olduğu ortaya çıktı. Dün öğle saatlerinde Yavuz Sultan Selim Mahallesi'nde bulunan hafriyat döküm sahasında terk edilmiş aracın yanında kanlar için yatan erkek şahsın olduğunu fark eden vatandaşlar durumu 112 Acil Çağrı Merkezi'ne ihbarda bulundu. İhbar üzerine olay yerine sağlık ve polis ekipleri sevk edildi. Kısa sürede olay yerine gelen sağlık ekipleri, yerde yatan şahsın hayatını kaybettiğini tespit etti. Polis ekiplerince yapılan incelemelerde hayatını kaybeden şahsın Celal Serçe (47) olduğu tespit edildi. Serçe'nin cenazesi, olay yerindeki incelemelerin ardından otopsi yapılmak üzere morga kaldırıldı.

BOĞAZINI KESTİ

Bu olayın ardından gece saatlerinde ise Körfez’den bir cinayet haberi geldi. Körfez ilçesine bağlı Esentepe Mahallesi, Hamit Kaplan Caddesi Bahar Sokak’ta bir apartman dairesinde oturan Nebahat Er'den haber alamayan yakınları, durumu polise bildirdi. İhbar üzerine olay yerine gelen polis ekipleri eve girdiklerinde oturma odasında Nebahat Er'in cesediyle karşılaştı. Nebahat Er’in boğazındaki kesik nedeniyle yaşamını yitirdiği belirlenirken, bıçak da bulundu. Nebahat Er’in cansız bedeni, polis ve savcının olay yerindeki incelemesinin ardından morga kaldırıldı.

ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Yaşanan her iki olayla ilgili geniş çaplı soruşturma başlatan polis ekipleri, olayların birebirleri ile bağlantılı olduğunu tespit etti. İntihar eden Celal Serçe’nin bir süredir Nebahat Er ile gönül ilişkisi yaşadığı belirlendi. Soruşturmayı derinleştiren ekipler, Celal Serçe’nin Nebahat Er’i öldürdüğü daha sonra ise intihar ettiğini belirledi.

Kocaeli Koz