Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 10-01-2022 18:30   Güncelleme : 10-01-2022 18:51

Niyazi bey Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda'nın annesi ile mi gidecek, yoksa eşine mi dönecek?

Niyazi bey Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda'nın annesi ile mi gidecek, yoksa eşine mi dönecek?

Sakaryalı Fatih'in eşi Sevda, annesi Hatice ve sevgilisi Niyazi bey Esra Erol'da programında yine günün konusu oldu. 

ZELİHA HANIM EŞİNİ AFFEDECEK Mİ?

Esra Erol Niyazi beye "Hatice hanım ile mi gideceksiniz, yoksa eşiniz ve kızınızla mı?" sorusunu yöneltirken, Niyazi beyin eşi Zeliha hanıma da "Eşinizi affedecek misiniz?" diye sordu. Zeliha hanım da "Bir daha aynı hareketi yaparsa ve beni aldatırsa bu iş burada biter" dedi. 

"ANNEMİN YANINDAYIM, İŞ BULUR O'NA BAKARIM"

Niyazi beyin kızı Fatma ise "Ben de iş bulurum. Anneme bakarım. Annem boyun bükmesin. Babam ne zaman Hatice hanımı her yerden engeller ve görüşmezse onunla barışırız. Hatice hanım ile görüştüğü sürece babam bizimle görüşmesin. Güçlü bir kadın olarak ben annemin yanındayım" şeklinde konuştu. 

"BEN KİMSEYLE DARGIN OLAMAM"

ATV'de yayınlanan programın bugünkü bölümünde söz alan Niyazi bey de "Ben kimseyle dargın duramam, huyum bu. Hatice hanım ile de dargın olamam" ifadelerini kullandı.  

"ÖZÜR DİLİYORUM, AİLEMİN YANINA DÖNÜYORUM"

Niyazi bey, yayının sonuna doğru, "Eşim Zeliha hanımdan ve kızımdan özür diliyorum. Ailemin yanına dönüyorum. Ben huzur istiyorum. Zaten Hatice hanım da bana 'evine dön' dedi" şeklinde konuştu.

Programda, "Hatice hanım eşi Niyazi beyi affetmeli mi, affetmemeli mi?" anketi düzenlendi. Esra Erol'un "Eşinizi seviyor musunuz?" sorusunu cevaplandıran Niyazi bey, "Evet seviyorum" dedi. 

Anket sonucu ve programın devamı yarın yayınlanacak.