Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 14-11-2019 19:33   Güncelleme : 14-11-2019 19:47

Murat Polis bu kez de Yusuf bebeği görmeye gitti

Murat Polis bu kez de Yusuf bebeği görmeye gitti

Sakarya İl Emniyet Müdürlüğüne bağlı Trafik Denetleme Eğitim Bürosu Personeli, Polis Memuru Murat Ünal, bugün de Yusuf bebeği ziyarete gitti. Ünal hastaneden çıkan ve evinde tedavisi devam eden fosfor metabolizması bozukluğu yaşayan Yusuf bebeğe hediyeler de götürdü. 

EKİP ARACIYLA HASTANEYE GÖTÜRDÜ

Ekip aracıyla Yusuf bebeği hastaneye de götüren Polis Murat Ünal, Şeker Mahallesindeki ev ziyaretine ilişkin şunları dile getirdi:

DÜDÜK VE KİMLİK KARTI HEDİYE GÖTÜRDÜ

"#YusufunSiyahınaYeşilOl Haydi Sakaryam ve Türkiyem Yusufumuza Sahip Çıkalım…
"Fosfor metabolizması bozukluğu" nedeniyle yoğun bakımda uzun süre kalan Sakarya’nın ve Tüm Türkiye’nin yakından tanıdığı Yusuf Bozkurt'u ,Şeker Mahallesi Muhtarı Adem Kuvel ile birlikte evinde ziyarette bulunduk.
Minik Yusufuma “Ailemin Trafik Polisiyim” kimlik kartı ve düdük hediye ettik. İnşallah Yusuf iyileşecek ve bu kimlik kartı ve düdüğü kullanacak.
Ziyaret sonrası Yusuf bebeği ekip arabasıyla hastaneye muayene olmasını götürdük.Hastanede yoğun bakıma alınan Yusuf bebeğe Allah’tan şifalar diliyorum.
Doktorların sadece 14 gün yaşar dediği fosfor metabolizması bozukluğu hastası Yusuf bebek, inat etti ve savaştı. Yakında 1 yaşını dolduracak olan Yusuf'un ilaç masrafları için 400 bin TL daha gerekiyor.
Valilik izinli Yardım kampanyasına inşallah Sakaryam ve Türkiyem katkı sunarak ,Yusuf kardeşe şifa olur."

HABER HÜLYA SÜRÜCÜ

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA