Kocaali
Giriş Tarihi : 23-07-2020 15:15   Güncelleme : 23-07-2020 15:44

Muhtar Akkuş Şiar'ın ölümü hakkında Müge Anlı'ya konuştu

Muhtar Akkuş Şiar'ın ölümü hakkında Müge Anlı'ya konuştu

Sakarya'nın Kocaali ilçesindeki evlerinde çıkan yangında öldüğü iddia edilen 9 yaşındaki oğlu Şiar Kılıç'ın babası, oğlunun şüpheli ölümünün netlik kazanması için araştırmacı gazeteci Müge Anlı ve ekibinden yardım istedi. Anne Gülizar Amanet ve eşi Hami Kıcı'nın çocuğu dövdükleri, çeşitli işkenceler uyguladıkları ve öldürdükten sonra yangını bilerek çıkardıkları iddiaları canlı yayına taşındı

MUHTAR EKİBE KONUŞTU

Bu arada mahalle muhtarı Erson Akkuş da Müge Anlı'nın ekibine konuştu. Akkuş, "Çocuğun zekasında bir anormallik yoktu. Elektrik sobası çocuğun yattığı kanepeye 40 cm. mesafedeydi. Fazla yakındı. Bir de çocuğun ceset bütünlüğü yoktu!"dedi. Erson Akkuş, "Mahallede bir kadının televizyonu çalınmıştı. Kadın Hami ve arkadaşlarını evin civarında gördüğünü söyledi. Hami'nin evine gittim. Televizyon oradaydı. Burada ne işi olduğunu sordum. Hurdacıdan aldığını söyledi!" ifadelerini kullandı.

Gülüzar Hanım'ın Beykoz'daki komşuları "Evde Şiar'ın dövüldüğü anlaşılıyordu. Çocuğun eline boş kredi kartı verip markete yollardı. İnsanlara acındırmaya çalışıyordu. Zamanla bu anlaşıldı. Çocuklar sürekli olarak bakımsız durumdaydı!" şeklinde konuştu. 

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA