SİYASET
Giriş Tarihi : 13-01-2021 14:38   Güncelleme : 13-01-2021 15:00

Milletvekili Bülbül'den Gergerlioğlu'na sert tepki

Milletvekili Bülbül'den Gergerlioğlu'na sert tepki

MHP Sakarya milletvekili Muhammed Levent Bülbül, Sakarya üzerinden kirli propaganda yaptığı gerekçesiyle HDP Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğluna yüklendi. 

Bülbül, HDP İstanbul Milletvekili Hüda Kaya'nın "Sakarya'da annemle telefonda kürtçe konuşmaktan korktum" sözlerini paylaşan ve kara propagandaya destek veren HDP Kocaeli milletvekili Ömer Faruk Gergerlioğlu için sosyal medya hesabından şunları yazdı:

"SAKARYA BU KİRLİ OYUNLARA ASLA GEÇİT VERMEYECEK"

"Ömer Faruk Gergerlioğlu, PKK'nın siyasi uzantısı olan HDP'nin Fetöcü milletvekilidir. Bütün mesaisi, yalan ve iftiralar üzerine senaryolar yazmakla geçmektedir. Türkiye Cumhuriyeti Devletini karalamakla, halkı kin ve nefret duygularıyla birbirine düşman etmekle görevli bu Fetöcünün Sakarya ile ilgili yapmış olduğu paylaşım gerçek manada provokasyondur. -Sakarya, Balkanlardan Kafkaslardan, Anadolu'nun her köşesinden insanlarımızın, birlik beraberlik içinde yekvücut halde yaşadığı bir şehirdir. Bu açıdan, Türkiye'de 83 milyon hep beraber Türk Milleti olduğumuzun en güzel örneklerindendir. Bu güzellik, Türkiye düşmanlarını rahatsız etmekte, pek tabii ki; terör örgütlerinin ve onun siyasi uzantılarının, Sakarya üzerinde kışkırtıcı ve bölücü faaliyetlere yönelmesine neden olmaktadır. Sakarya bu kirli oyunlara asla geçit vermeyecektir."

 

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA