SİYASET
Giriş Tarihi : 23-06-2021 11:27   Güncelleme : 23-06-2021 11:47

MHP'li Bülbül'den HDP'ye sert cevap: Asıl Kürt düşmanı HDP'dir

MHP'li Bülbül'den HDP'ye sert cevap: Asıl Kürt düşmanı HDP'dir

MHP Grup Başkanvekili ve Sakarya Milletvekili Muhammed Levent Bülbül'den HDP'ye çok sert cevap geldi. Mecliste konuşan Bülbül şunları dile getirdi:

"ASIL KÜRT DÜŞMANI HDP'DİR"

"O teröristlerin ellerinde bizim insanımızın kanı var ve hatta Kürt insanın kanı var, bugün dünyada en fazla Kürdü öldüren terör örgütü kimdir biliyor musunuz? PKK terör örgütüdür. Kürdün kanına giren PKK’ya çıt ses çıkarmayan HDP Kürt düşmanıdır asıl.

"ÇIT SES ÇIKARMAYAN PARTİSİNİZ"

Avrupa kentlerinde sokak sokak eroin, kokain satışlarına da, bugüne kadar “çıt” ses çıkaramamış bir partisiniz. Sizin konuştuklarınız ile icraatlarınız ve düşündükleriniz arasındaki fark sizin kapatılma sebebinizdir. Demokrasi buna tahammül edemez.

Milliyetçi Hareket Partisi sizlerle ağız dalaşına, polemiğe girme derdinde değildir. Biz hukukun gereğini söylüyoruz, kararı verecek olan yüce yargıdır.

"BİR TANE ASLAN TANIRIZ, O DA TÜRK ORDUSUDUR"

HDP’nin ve vefat eden kişinin babasının ifade ettiklerini mazur göremeyiz. Dağdakilere aslanım diyeni, PKK’lı hainlere aslanım diyeni kabul edemeyiz. Genel Başkanımızın dediği gibi; Biz, bir tane aslan tanırız, o da Türk ordusudur, güvenlik güçleridir."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA