Advert
Sakarya Gündem
Giriş Tarihi : 22-05-2020 00:13   Güncelleme : 22-05-2020 00:32

MHP'li Başkan Müftülüğün ses sistemine yapılan saldırıyı kınadı

MHP'li Başkan Müftülüğün ses sistemine yapılan saldırıyı kınadı

MHP Adapazarı İlçe Başkanı Halil Hakan Oturak, İzmir Müftülüğünün ses sistemine yasadışı bir şekilde girerek müdahalede bulunan ve Çav Bella şarkısını çalan kişi veya kişilere sosyal medya üzerinden tepki gösterdi. Oturak, saldırıyı kınadı. MHP'li Başkan şunları yazdı:

"MESNETSİZLER..!"

"İzmir’de korsan şekilde camilerimizin ses sitemine girip, Çav Bella çalmanın, ne dinde ne milli kültürümüzün başka bir öğesinde yeri olmadığı halde, hoşuna gidip görüntüleri paylaşanlar bu memlekete ya uzaydan ya karşı kıyıdan gelmiş yabancı cisimlerdir.

İzmir’in dağlarında çiçekler bu şerefsizler için açmamış, şehit olanlar deftere bu mesnetsizler eğlensin diye yazılmamıştır.

Türk milleti dini ve milli meselelerde çeşitli oyunlar sahneleyerek kendisini bölmek isteyenlerin maskesini indirmek gücü ve tecrübesine sahiptir. Kimse boşuna uğraşmasın!

Ve şunu kimse unutmasın ki Türk yurdunda hürriyet milli ve dini bir edep çerçevesi ile sınırlı, kim olursa olsun nereden gelirse gelsin haddini aşmayanlar için sonsuzdur. Bilenler bilmeyenlere anlatsın. Boş yere memlekette huzur bozacak mevzu çıkmasın.

Allah vatanımızı ve milletimizi her türlü fitneden uzak kılsın."

NELER SÖYLENDİ?
@
NAMAZ VAKİTLERİ
HAVA DURUMU
Gazete Manşetleri
Yol Durumu
E-GAZETE
ANKET OYLAMA TÜMÜ
Sitemizin yeni halini nasıl buldunuz?
E-Bülten Kayıt
ARŞİV ARAMA